"Enter"a basıp içeriğe geçin

Bağlama Duasının Yapılışı

Sevdiğiniz biriyle aranızda bir problem oluşabilir veya bazı sebeplerden ötürü yollarınızı ayırmak gibi durumlar söz konusu olabilir. Ancak yaşanan bu sıkıntıları gidermek için elbette bağlama yönünde hazırlanan güçlü tılsım uygulamalarına yer verilmiştir. Kişiye özel etkili dualar sayesinde bu dileklerinizin olması yönünde hazırlanır.

Bir çok uygulamada da doğum bilgileri veya resimler öngürülür bu şekilde yapılır. Fotoğraf ile de yapılan çok etkili bağlama duaları vardır. Lakin bu işlemlerde niyet oldukça önemli yer almaktadır. Başarıya ulaşma şansı yüksek derecelerde olmaktadır.
Sürekli okuyanların kalpleri kazanacağı, sevileceği ve insanlar tarafından hürmet göreceği umulur. İki kişi arasındaki küskünlükleri, kırgınlıkları gidermek, özellikle eşler arasındaki sevgi bağını kuvvetlendirmek niyetiyle okunuyorsa Allahın izniyle başarı istenen şekilde olmaktadır. Her insan sevdiği kişiyle arasında sorunları düzelterek evlilik yoluna girmek ister. Veya eşler arasında çıkan olumsuzlukların düzeltilmesi hususunda etkin işlemler yapılır.
Her şeyden önce, bağlama duasının başlangıcı olarak, maddi kirlerimizden arınıp saf ve temiz bir bedenle Allah’ın huzuruna çıkmak için, içimizi tüm kötü hislerden temizleyip bir abdest almalıyız. Abdest alıp bedenen temiz ve pak bir hale geldiğimize kanaat getirince de dört rekat ihtiyaç namazı “Hacet Namazı” kılarak ruhen de temiz olduğumuzu anlamalıyız. Niyetimizin sahih olması ve hepimizin bildiği üzere ameller niyete göre olmaktadır.

Size bağlanmasını istediğiniz bir kimse için kişiye özel olarak yapılan işlemlerdir. Özellikle eşlerin arasındaki mesafeyi yakınlaştırmak, aralarında çıkan olumsuzlukların giderilmesi ve birbirlerine bağlanmaları yönünde tercih edilmektedir. İşlem istediğiniz yönde sonuç aldığı zaman etkisi ömür boyu sürmektedir. Birde duaları vardır.

Sevdiğin bir bayanı veya bir erkeği,kocanızı,nişanlınızı kendinize bağlamak için okunan dua bağlama duasıdır.Bağlama duaları oldukça güçlüdür. Kuvvetli bir celbiye için uygulamadır. bizzat denenmiş bir uygulamadır, herhangi bir yapılış zamanı yoktur, önerilen okuma düzeni 1 hafta boyunca günde 1 defa okumaya niyet etmedir fakat genel anlamda 1 hafta dolmadan hacetimiz görülmüş olur. ( 14 gün okumada ise okumadan sonra 40 gün başka bir işlem ya da okuma yapılmaması önerilir.)Etki şu şekilde olur sevgisi için okunan kişide ilk günler bir bunalım hali meydana gelir, bu iyiye işaretir, uygulamaya devam ediniz, bu konuda çok soru geldiği için cevap veriyorum: -Bu çalışma büyü değildir -Okumaların mesafe ile alakası yoktur başka şehirde değil dünyanın diğer ucunda da olsa okunur -Çalışmada sadece isimler kullanılacak ( anne adı kullanılmıyor , iki isim varsa ikisi de kullanılacak , kulağa okunan isim okunacak ) -Abdest alarak okunursa daha iyi olur sonuçta bu bir dua çalışması ( fakat mecburi değil sadece abdest olursa daha iyi olur ) bu konuda daha fazla saçma soru istemiyorum yorumlarda sorulmayan soru var ise sorulabilir – Okuduğunuz kişinin bir sevgilisi yada eşi olması farketmez sizin için hayırlısı ise onu bırakır size gelir bu konuda gelen çok fazla soru olduğu için bu bilgileri verdim Okumayı yapıp olumlu ve olumsuz yorum yazılırsa sevinirim,faydalı olunması umudu ile inşallah:

Bismillahirrahmanirrahim.
İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ve kalel insanü ma leha. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Bi enne rabbeke evha leha. Yevme izin yasdürünnasü eştata eştata eştata. Aksemtü aleyküm ya sükkâne hâzel mekâni insarifû hattâ akdi haceti. Bismillâhirrahmânirrahîm. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Kalbe ve bedene ve cemia cevariha “sevdiğin kişinin ismi”. Allahümme sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi” ala mehabbete “senin ismin”. Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi muhabbeti “senin ismin” bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli “sevdiğin kişinin ismi” bi hakki ayetiş şerifeti.

buyumedyumhocalar

91 Yorum

 1. Elif Elif

  Bu hemen işe yarar mi ?

  • Esra Esra

   Bugün 3 günüm.bakalim.insaalah rabbim…

  • Canu Canu

   Çok teşekkürler tavsiyenize denemek istiyorm

 2. Elif Elif

  Etkisi nedir ? Hemen bağlanir mi bana

 3. Bnu Bnu

  Selamlar bağlama büyüsünü daha önce 3gun okumamda etkili oldu bir yil gecti aradan şuan duanın etkisi geçmiş olmalıki eşim aynı eskisi gibi bndn uzaklaşmayA başladı ve şuan tekrar okumaya başladım.sorum suki acaba kaç gün okumaya devam etmeliyim teşekkür ederim.

  • Elif Elif

   Banu hanim gercekten etkisi olur mu iki gundur okuyorum

  • Ismet Ismet

   Kardesim duayi okurken kendi ve sevdginin adininsoykerken soyisimleride soyluyormuyuz

  • Ismet Ismet

   3 gunde tehsiri oluyormu

  • Duygu Duygu

   Gerçekten mi

  • Muge Muge

   Ben burak beyle çalışmaya başladım iki gün önce celb adı verilen işleme başladık çoğu kişiye faydası dokunmuş iyi birisi dürüst ayrıca tavsiye ediyorum..

 4. Elif Elif

  Bende 3 gundur okuyorum sevdigim cocuk bana bağlanması için

 5. Sude Sude

  İsmet söylemiyorsun sadece adi eger iki adi varsa iki adı söylenecek

  • Ismet Ismet

   tmm tsk ederim sude ins. işe yarar yaa

 6. Zeynep Zeynep

  4 gundur okuyorum tam asik olmasa da benden etkilenmeye basladi

 7. Esra Esra

  Anne ismi olmadan nasıl olacak.basladim ama inşallah olur..

 8. Ozo Ozo

  3 gün sonra hemen faydası oluyor mu aradan 1 kaç gün geçiyor mu acaba ?

 9. Merve Merve

  7 gundur okuyorum konusmaya basladik benden etkilenmeye basladi ?

  • Duygu Duygu

   Gerçekten mi

  • Kamil Kamil

   Evet ne mutlu size evdemi yoksa iş yerindemi okudunuz faydalı olması için

  • nesli nesli

   Niyet etmek gerekiyomu yoksa oyle mi okunuyo

 10. Oguz Oguz

  Bu resmi çıkartıp taşıyacak mıyız…

 11. Onur Onur

  Resmi çıkartıp biz mi taşıyacağız.

 12. Ay Ay

  Deneyenler gerçekten işe yarıyormu 5.gündeyim açıklamada geçen sevdiğinizde bunalma olabilir kısmı oldu umarım işe yarar

  • Onur Onur

   Işe yaradı mı..???

 13. Büşra Büşra

  Bir haftadır okuyorum

 14. Seda Seda

  Arkadaşlar resmi cikartacak miyiZ???

 15. Demet Demet

  Bugün 4.gün ve farklılıkları gördüm teşekkürler

  • Seher Seher

   Merhaba demet hanım bu etkili olan kişiyle görüşüyor muydunuz

 16. Mariya Mariya

  Selam herkese ben eşim icin oxuyorum iki gundur insallah her şey iyi olur fakat bilmek isterdim telefondan okumak olurmu?

 17. Su Su

  Çok etkili ay inanamıyorum yaa oldu arkadaşlkarrr

  • Onur Onur

   Su resmi çıkartıp sen mi taşıdın..???
   Ne yaptığını anlatır misin…???

 18. Ismet Ismet

  Bugun tam 1 hafta oldu inşallah geri gelirr

 19. CUMALİ CUMALİ

  MERHABALAR BENDE BURAK HOCAYLA TANUŞTIM ÇOK İYİ DÜRÜST BİR İNSAN ÇOK TEŞEKKÜRER KEŞKE DAHA ÖNCEDEN TANISAYMIŞIM İYİ BİRİSİ

 20. Sahraa Sahraa

  Ben burak hocaya celb yaptırıyorum şuanda arkadaşlar bana dua edin. Çok kişi fayda görmüş ve memnun kalmış. Dualar ile özel çalışma yapıyormuş. Allahın izniyle bende umudum vesile olur inş 🙁

 21. Leyla Leyla

  Burak hoca acaba ne kadara yaptiriliyor? Celb?

 22. Seher Seher

  Olumlu sonuç gördüm dün tam olarak değil ama

 23. Damla Damla

  Bende burak beyle çalışıyorum. Hatta ben istanbulda olduğum için sağolsun kargo şubesinden gidip kendim aldım. Burak bey konyada ikamet ediyor. Bu işi resmi ruhsatlı olarak sürdürmekte. Zaten medyumburak.com girerseniz görürsünüz orada tescil ve ruhsat belgeleri var. Kolye şeklinde şirin kibar bir takı. Üzerimde taşıyorum ve eşim her geçen gün daha ilgili farklı olmaya başladı. Fiyatta makuldu bana göre. Arayıp sorarsanız detaylı bilgi verecektir. Kendisine yardımlarından ötürü çok teşekkür ediyorum. Sizlere de acil şifalar arkadaşlar esen kalın..

 24. Ela Ela

  Normalde boyle seylerden korkar ve inanmam cekinirdim.Kendimi o kdr yanliz ve kullanilmis hissediyordum ki donmesi imkansiz olan sevgilim beni acimasizca terketti.gonulden diledim ve inandim.iki gece once okumaya basladim dun bana mesaj atti ve bugun saatlerce konustuk.Allah herkrsin gonlune gore hayirlisini nasip etsin lakin bazen gonul laftan anlamiyor.Buna araci olana tesekkur ederim allah razi olsun

  • Şule Şule

   Ciddi misin arkadaşım gerçekten oluyor mu?

 25. Gül Gül

  Merhabalar bu dua normal arası bozuk arkadaşlara okunabilir mi?

 26. saime saime

  ben burak hocaya celb yaptırıyorum bugün hzırlanmasından 7 gün geçti ve inanılmaz bir olay oldu ayrıldığım nişanlım aradı rüyalarında beni görüyormuş ve dönmek istedi hocamın yaptığı işlem bana gelmeden faydalarını görmeye başladım çok mutluyum gerçkten hocamsın eli öpülesi insansın burak hocam

 27. Yeldaa Yeldaa

  Burak hocaya çok teşekkür ederim. Celp çalışması yaptık oldu. Allah bin kere razı olsun 🙂

 28. Duygu Duygu

  Ben de yapıcam başliorum inşalla

 29. Kadriye Kadriye

  Allah razı olsun hocam Teşekkürler

 30. Kadriye Kadriye

  Allah razı olsun bu konuda yardımcı oldunuz çok teşekkürler

 31. meliha meliha

  Ben burak hocaya yaptırdım oldu arkadaşlar çok iyi bir hoca tavsye ederim. numarası var 0553 371 89 94

  • Melisa Melisa

   İşe yarıyor mu

   • Selina Selina

    Ben burak hocaya geçen yıl vefk yaptırmıştım olmuştu şimdi daha etkili celbiye tılsımı varmış ondan yapacacmzg

   • Denz Denz

    Bende burak beyle çalışmaya karar verdim. Boy Hamaylı yapacağız.

 32. Leyla Leyla

  Ne kadara celb yapiliyor

 33. nezahat nezahat

  Ben de başla dım bakalım işşallah olur

 34. nezahat nezahat

  İşşallah olur işe yarar cünkü cok acı cekiyorum

 35. Kamil Kamil

  Hayırlısı bende başladım inşallah faydası olur

 36. Alimm Alimm

  Çok etkiliiii

 37. Aleyna Aleyna

  Gerçekten işe yarıyormu ? Kişinin ismini söylerken soy adınıda söylüyor muyuz ?

 38. Bsra Bsra

  Tabloyu üzerimizde taşımalı miyiz

 39. Serkan Serkan

  bende bugün burak hocayı aradım pazartesi celbe başlayacağız ona karar verdik sevdiğimi getirmek için 0553 371 89 94 numarasından aradım

 40. Kayra Kayra

  Celp yaptırmak zorunlumu

  • selin selin

   hayır ama burak bey kişiye özel olarak hazırladığı için bu dualardan daha tesirli oluyor. benimde celbim dün geldi kargodan. boynumda taşımaya başladım şık 925 ayar gümüş bir takı gibi çok kişi faydasını görmüş yaptıranlar çok memnun bende arkadaşım tavsiyesi ile burak beyle iletişime geçtim iyi birisi Allah razı olsun

 41. cansu cansu

  Bugün 3. Günüm ama henüz bişey yok ama içim çok bunaliyor bu bu altının sevdiğim kişide olması gerekmiyor mu bilenler varsa bi cvp yazabilir mi

 42. sine sine

  benim oldu ama her insanda aynı şey olmayabilir sonuçta elektronik birşey değil dualar allahın izniyle olur bunu unutmayalım

 43. Kübra Kübra

  Ya bu duayı günde 1 kere mi okuyoruz fazla okusak sıkıntı olur mu

 44. Batuhan Batuhan

  6.günüm eşimle ayrıydık haniden beri bu dua ve allah sayesinde eşimle tekrar barıştık ve huzuruyuz çok şükür hiç bir zaman ümitsizliğe kapılmayın allah illa vermiştir bi dermanını darısı siz dertli kardeşlerimizin başına sorunuz olursa cevaplarım devamlı aktifim bu sitede

  • Kamuran Kamuran

   0 553 371 89 94

  • Ali Ali

   Batuhan kardeşim her hangi.bir.sattemi.okudun yoksa belli bir sattemi birde bu yaziyi yazdirip uzerindemi.tasidin

   • Nisa Nisa

    Sadece okusam kendim olmazmis. Maddi imkanım yok.çok zordayim. Eşim üstüme kadın getirdi.3 tanede çocuğumuz var.yardimci olun.ne yaomaliyim

  • aslı aslı

   siz kendiniz mi okudunuz burak bey mi yaptı

   • batuhan batuhan

    burak hocam celp yaptı

  • Kardelen Kardelen

   Ben kızım ama kız arkadaşımla küsüm ona dolur mu onunla barışmak istiyorum

 45. Gurbet Gurbet

  Allah razıolsun eşimle aramız düzeldi gercekten..işe yarıyor arkadaşlar deneyin mutlaka

 46. ZELİHA ZELİHA

  MERHABALAR BEN UZUN ZAMANDIR İŞSİZİM VE UYGUN BİR İŞ TEKLİFİ GELMEDİ NE YAPSAM .. BU DURUMA AIT DUA YA DA BUNU MU OKUMAM LAZIM SIZDEN YORUM BEKLIYORUM
  İYİ AKSAMLAR

 47. Şule amn Şule amn

  Merhaaba burak hocayı arayıp sorabilirsin kısmet açma için dualar yapıyor bende evlilik kısmet açma için yaptırıyorum şuanda

 48. Yeliz Yeliz

  Merhaba arkadasLar benide bir bucuk seneLik sevgiLim acimasizca terketti heryerden engeLLedi siLip atti beni cok aci cekiyorum yemek yiyemiyorum sabahlara kadar gozume uyku girmiyor cok kotuyum gercekten napsam geri donmuyor istemiyor benim yardima ihtiyacim var

  • şila şila

   burak hocayı aramanı öneririm kardesim

   • Nuray Nuray

    Arkadaşım Burak hocayı aricam bende ne dicem bana dua mi okucak yazip yollicakmi napicak detayli anlatirmisin?

 49. şila şila

  arayıp sorununu söylemelisin arkadasm

 50. nesli nesli

  Nasıl niyet edilicekmi okurken duayı

 51. Isimsiz Isimsiz

  Bir kere 7 gün boyunca denedim faydasi olmadi simdi tekrar basladim ve bugün 12ci günüm 14 gün okuyacagim

  • özel özel

   Benim durumum celb için uygun değildi ama boylama hamaylı için uygunluk yaptı hocamız sağolsun

 52. mehmet mehmet

  buradaki duayı denedim ama olmadı eğer hocam yardımcı olursanız sevınırım

 53. mustafa yiğit mustafa yiğit

  lütfen bana yardımcı olun

 54. Serkan keresteci Serkan keresteci

  Burak hocay ara musti kardeşim. Bende yotubede görüp buldum. İyi ki ilk hocama geldim

 55. ESRA ESRA

  NAMAZI HER DUA OKUMAMIZDA KILACAKMIYIZ.YOKSA 1 DEFA KILMAMAIZ YETERLİMİ

  • zeynep nur zeynep nur

   Her duada okunucak
   metinde oyle diyo

 56. semra semra

  Bugun burak hocam basladim hadi hayirlisi

 57. Adem Adem

  Birisini kendime bağlamak istiyorum benim yandığım kadar onunda bana yanmasını istiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

  • Murat Murat

   En iyisi medyum burak hocadır kesinlikle tavsiye ediyorum

 58. Melihe Melihe

  burak hoca tavsiye ederem bende

 59. Elaebru Elaebru

  Ben bu duayi 1 haftadr uyguluyorum çok etkili oldu

 60. Sinem bakır Sinem bakır

  1 hafta uyguladım güzel olcak sanıırm

 61. Ayse Ayse

  Dua eksik degil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir