"Enter"a basıp içeriğe geçin

Geri Getirme Büyüsü Duası Okunuşu

Ayrılıkların olması gibi kötü durumlarından ardından tercih edilen çalışmalardır. Malesef üzücü bir vaka olan ayrılık gibi durumlarda genellikle daha çok seven tarafın başvurduğu bir çalışmadır. Çok etkili bir uygulamadır. İtinalı şekilde yapıldığında olumlu sonuç alma olasılığı oldukça yüksektir. Giden erkek veya kadının geri dönmesi amacıyl yapılan etkili uygulamalardır. Geri dönderme büyüsü olarak aranır. Çoğunlukla rahmani olarak hazırlanan etkili dualar faydalı olmaktadır.

Bu yönde sıkıntısı olan bir kimse bu işlemi yaptırmak için arayış içersine girer. Böylece istediği hedefe ulaşmak için kişinin kendine bağlanması aşık olup hiç ayrılmaması gibi istekler talep edilebilir. İşlemi hazırlayan medyum hoca bu konuda uzmanlaşmış bir kimse olmalı ki yapıllan çalışmanın faydası görülebilsin. Sizi bırakan, terk eden yahut ayrılan kimselerin geri dönmeleri maksadıyla .. gece gecede … kere okunur. Bu yönde oldukça etkili uygulamalardır. Okunacak duası da şu şekildedir:
Bismillahirrahmanirrahim
Selamun kavlen min rabbin rahim Rabbena Atina fid dünya haseneten ve fil ahreti haseneten ve kına azabennar.
Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı iletişime geçebilirsiniz

4 Yorum

 1. Nur Nur

  Selamunalwykum dugunumuze 1 ay kala bi erkek icin terk etti..ardina bakmadan ve olgun insanlariz biz..buranda hersty cok iyiydi..dügub telasi icindeydkk buran anda degisti ve cekip gitti sehrine ve bnj engelledi hic cvp vermiyr

 2. Yaren Yaren

  Burak hocayı ara kardesm yardmci olacaktr sana

 3. Emil Emil

  men isteyirem o meni cox sevsin nefesi kimi sevsin

 4. Seher Seher

  Arkasına bile bakmadan 2 çocuğunu bırakıp giden kocama geri gelmesi ve bana çocuklarına bağlanması için büyü yaptırdım. Etkisini hızlı bir şekilde gördüm ve adam geri geldi. Pişman ettim onu yaptıklarına şimdi ne desem benim sözümden çıkmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir