Dua

Dua her zaman dilimizdedir aslında. İstediğimiz işlerde bir işe başlarken bir yere giderken, gelirken sürekli dua okumak isteriz.

Sınava girerken, işe başvururken, yola çıkarken, bazen uyandığımızda dahi şükür uyanabildim diye dua edenlerimiz dahi vardır. Çok güçlü bir ilahtır aslen dua. Bizleri kendine getiren dua ve hissettirdikleri ile hayatımızı kolaylaştırma tercihinde bulunabilmekteyiz. Başımıza felaket denebilecek bir olay geldiğinde ya da olumsuzluklar üst üste geldiğinde dahi elimizi kaldırıp Allah’a yalvarırız. Dua pek çok kişinin dilinde inanmak, beklemek, sabretmek, müjdeli sonucu görmek demektir. Annelerimiz bizim çocukluğumuzdan bu yana sınava girerken okunacak dua peşinde koşup o dönemlerimiz en heyecansız ve kaygısız şekilde atlatabilmemize fırsat yaratmaya çalışmaktadır. Sınav anımızı güzelleştiren bu dualar bize ferahlık sağlayan çok özel ilahi güçlerdir.

Dua ne demek?

Allah’a yönelip isteklerimizi söylemenin anlam bütünlüğünü koruyan dua sözlerle güç bulabilmektedir. Pek çok duruma yardımcı dua ayetleri vardır. Dualarımızı güzel kılan bu ayetleri kimi zaman kitaplardan kimi zaman ise ezber mantığıyla okuyarak kendimizi rahatlatma peşinde koşarız. Birçok kişinin can bulduğu dua etmek eylemi ile iç dünyamızda rahatlayabilmemiz mümkün olabilmektedir. Kişiler her ne kadar farklı beklentiler içine girseler de dilekleri Allah2ın yönettiği ölçüde olabilmektedir.

Medyum desteği alarak dua okutabilir miyim?

Aslında kişilerin medyum ihtiyaçları isteklerden kendi güçleriyle karşılayamadıkları arzulardan doğmaktadır. Kişiler her ne kadar dua etseler de ulaşamadıkları herhangi bir durum için medyuma koşma zahmetinden geri kalmazlar. Ben de iş dünyasındaki yerimi istediğim konumuyla elde edemeyince aynı eylemi gerçekleştirenlerdenim. Medyum Burak ile tanışmam bu ihtiyacım vesilesi ile oldu. Sanal alemdeki yorumların etkisiyle yöneticilik konumu için dua isteğimi Burak Hoca’mızın gerçekleştirmesi temennisi içine girdim. Ona anlattığım iş konumu ile hamaylı işlemini gerçekleştireceğini iletti bana. Gümüş ile kaplanacak kolyeyi üzerimde taşımam ile gerçekleşecek işlem süresinin 60 gün olduğunu belirtti. Bu destek aracılığı ile işimdeki konumuma kavuşmam iki ay içinde gerçekleşecekti. İlk başlarda çok heyecanlıydım. Sürekli ne zaman sorusunu soruyor ve yanıt alma zamanımı bekliyordum. Hal böyle olunca Medyum Burak her telefon görüşmemizde bana sakin bir şekilde zamanın dolmasını beklemem gerekliliğini iletiyordu. Beklemeyi tercih ettim. Zamanla yükselişime şahit olmak harika bir duyguydu. Siz de dileklerinizi gerçekleştirebilmek için ona ulaşabilirsiniz. 0553 371 89 94 numaralı hat aracılığıyla ulaştığım Burak Bey aynı zamanda [email protected] mail adresini de bana vermişti. İstediğiniz iletişim yöntemini değerlendirip hayallerinize kavuşabilirsiniz.

insanların ne dilersen olduran dua ya da nazara karşı okunacak dua gibi arayışa girdiği pek çok dua çeşidi vardır. Bu duaların gücünü ilim sahibi sayesinde kendi üzerindeki tesirini yaşamak bambaşka bir hazdır. Siz de dua edin ama gerçekten duanın etkisinin bilgisiyle hissedileceği durumlar için medyumlardan faydalanma düşüncenizden geri kalmayın.

Medyum Yasin hoca
Jojobet - Vbet giriş -