Ayrılanı Geri Getirme Duası

Bu işlemde esas kendine çekmek geri getirip bağlamaktır. Sevdiğiniz bir kimse başkası ile birlikte olduğunda veya size ümit verdikten sonra bırakıp gitmesi gibi durumlarda ön plana çıkıyor. Ayırma soğutma büyüsü işlemi bu konuda çok sık tercih ediliyor. Bu konu dışında bir erkeği ya da kadını kendinden uzaklaştırmak soğutmak için yapılması mümkün. Genellikle tehtit alınması veya zorla beraber olmayı isteyen bir takım şantajlar yapan eski sevgili yada nişanlının bu gibi isteklerini vazgeçirmek maksatlıdır. Eşler konusunda da bir çok kadın şiddet görmeye mağruz kalabiliyor. Bu durumdan kurtulmak isteyen kadının eşinin onu sorun çıkartmadan problemsiz bir şekilde ayrılmasını çözüme ulaştırır. Bu tarz işlemler kişiye özel olarak yapıldığından destek alınması daha uygun olacaktır. Bu konuda kendini ispatlamış işlemlerini özen ve nizam ile hazırlayan medyum hocalar bulunuyor. Bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Geri Getirme Duası Okunuşu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Geri Getirme Duası
Yazdır
Bu sayfaya 426 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

8 Evet
8 Hayır

“Ayrılanı Geri Getirme Duası” için 5 yorum var.

  1. Burak hocam sevdiiyim adamı geri getirdi çok teşekkür şükranlarım sunuyorum kendisine

  2. Ben dilek denen doğubeyazıtlı 14 yıllık bir dostumu kaybettim beni başka bir dost arkadaşının olduğunu ve bende artık huzur bulmadığını söyleyip beni bitirdi bende o arkadaşın pişman olup bana geri dönmesini istiyorum

  3. Burak hocam bende size ulaşmak istiyorum konyadaymışsınız arkadaşım bile size yaptırmış olmuş bende yeni öğrendim

  4. Eşimi çok seviyorum ve mahkemeye bosanma dilekcesı verdı hocam ayrılmak isdemıyorum

  5. Hocam esim beni terketti bosanma davasi acmis ben esimi cok seviyorum esimden ve cocuklarimdan ayrilmak istemiyorum lutfen ALLAH rizasi icin yardiminiza ihdiyacim var .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir