Ayrılmak için Yapılan Dualar

Evliliklerde yaşanan diğer bir durum bir kişi bazen evli birisine aşık olabilir ve sevdiği kişiye sahip olmak için eşinden ayırma duası bu dönemde ihtiyaç duyulan bir büyü olabilir. Eşinden ayırma duaları son derece etkili tılsım çeşitlerindendir. Aslında hiç kimse yuva yıkmak istemez. Bu iyi bir davranış değildir. Fakat bazen hayatın içinde öyle enterasan durumlar olabiliyor ki iki insan birbirini severken diğer eş bunu doğal olarak duyduğu zaman boşanmamak için elinden gelen zorluğu çıkarıyor. Aslında evlilikte yaşanan sorun bu boyuta gelmişse o zaman boşanmayı hiç zora sokmanın bir anlamı olmayacaktır. Eğer eşiniz başka birine gönül vermişse bu durumda eşinize zorla sahip olamazsınız. Böyle bir tutum ne sizi nede eşinizi mutlu eder. Tam tersine bu evlilik gün geçtikte daha da çekilmez bir hal alır. İşte böyle durumlarda sevdiğiniz kişi evli ise ve eşi sevdiğiniz kişiden ayrılmak istemiyorsa yapılacak olan eşinden ayırma duası olabilir.

Bir önceki yazımız olan Kolay Ayırma Büyüsü Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Duası
Yazdır
Bu sayfaya 1076 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

6 Evet
4 Hayır

“Ayrılmak için Yapılan Dualar” için 10 yorum var.

  1. Burak Hoca ile erkek arkadaşımı kapımda köle ettim. Aşk duası desteği sayesinde oldu. Bana karşı sadece hoşlantısı varken, sırıl sıklam aşık oldu.

  2. Burak Hoca bağlama duası ile ilgili destek aldığım isim. Kendisinden o kadar memnun kaldım ki birçok konuda danışma alıyoru.

  3. Avrupa dan yani yurtdışından Burak Hoca ile iletişim kurdum ve bağlama duası yardımı yaptı. İlk andan itibaren hem ferahladım, hem niyetim gerçekleşmeye başladı. Kendisi dualar konusunda inanılmaz yetenekli.

  4. Medyum Burak Hoca sezgisel yetenekleri kadar, maneviyatı da son derece yüksek bir insan. Ben kendisinden ilişkim için bağlama duası desteği aldım, kendisinden çok memnun kaldım.

  5. Ben son derece imanlı bir insanım ve büyüden günah olduğu için gerçekten çok korkarım. Burak Hoca dan dua desteği aldım, onun duaları ile evliliğim ayakta bugün. Bağlama duası çok işe yaradı.

  6. Burak Hoca dini imanı yüksek, medyumluk yetenekleri de maksimum olan bir insan. Para peşinde olmayan gerçek bir hoca. Ailem için bağlama duası desteğini aldım ve çok memnun sonuçlar aldım.

  7. Size tavsiyem, dolandırıcı medyumlardan çok çekmiş biri olarak, Burak Hoca gerçekten çok güvenilir bir insan ve ben kendisinden gerçekten memnun kaldım. Aşık etme duası konusunda çok yardımcı oldu bana, sevdiğim insanın bana gelmesini sağladı.

  8. Sevdiğim insanın bana yönelmesi için hiç umudum yok derken, bir arkadaşım bana medyum Burak Hoca yı tavsiye etti. Ben de önce inanmadım ama sonra gittim ve aşık etme duasının çok etkisini gördüm.

  9. Medyum Burak Hoca eşime musallat olan kadından beni ve eşimi, soğutma duası ile kurtardı. Kendisini aradım ve durumu anlattım, bana soğutma duası desteğinde bulundu. Kadından kurtulduk.

  10. Kariyerimi hızlı çıkarken, işyerinden beni çekemeyen bir insan oldu. Bu kişi yüzünden çok zarar gördüm. Annem Burak Hoca dan destek aldı ve bu kişi için ayırma duası desteği aldım. Gerçekten çok işe yaradı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir