Konyadaki Soğutma Duası Yapan Ünlü Hoca

Kalp kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz misalidir. Hayatımızda da bunun gibi olaylar yaşarız. Sizi sürekli üzen sizi kıran birisi vardır ama sizden hiçbir şekilde vazgeçmez. Sizi saplantı haline getirmiştir ve her defasında aynı şeyleri yaşarsınız. Ayrılmak istersiniz ama ayrılamazsınız hatta bunu söylemeye bile çekinirsiniz. Tek çare artık onun sizi bırakması onun sizden soğumasıdır. O sizden soğuduğunda size ilgi duymaz hale gelir ve sizi saplantı haline getirmekten vazgeçer.. Bu yönde yapılan işlemlerden ziyade okuma ile yapılabilecek uygulamalarda bulunur. Bir kimseyi kendinizden soğutmak niyeti ile aşağıdaki duayı … zamanında … defa okuma yapabilirsiniz.
Allâhumme eslih lî dîniyel-lezî huve ‘ismetu emrî, ve eslih lî dunyâyel-letî fîhâ me’âşî, ve eslih lî âhiratiyel-letî ileyhâ me’âdî, vec’alil-hayâte ziyâdeten lî fî kulli hayrin, vec’alil-mevte râhaten lî min kulli şerr.

Bir önceki yazımız olan Erkeği Kendinden Soğutma Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Soğutma Duası
Yazdır
Bu sayfaya 504 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

10 Evet
10 Hayır

“Konyadaki Soğutma Duası Yapan Ünlü Hoca” için 3 yorum var.

  1. İi geceler benim sorunum erkek arkadasımın benden soğumasını istiyorum çünkü sevgisi bana zarar vermeye başladı saplantı haline geldi olucak olucak istedim zammn gelip görüşceksin diye Dayak bile basladı ben artık çok korkuyorum bitti demeye bile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir