Sevdiğim Birinin Hep Beni Dinlemesi için Dua

Söz dinletmek ikna etmek istediğini birine yaptırmak amaçlı hazırlanır. Etkili bir takım tılsım ve dualar ile yapılmaktadır.

Çoğu kişi bu konuda istediği sonucu neticelendirmiştir. İStenilen kişiye karşı sürekli sizin sözünüzün geçkin olması amacıyla hazırlanmaktadır. İnsanları etkilemek genel olarak sözünün dinlenmesi amaçlı olur. Kalplere tesir ederek yumuşatmak, isteklerinize razı gelinmesi için …. mübarek vefki cumartesi gününün sekizinci saatinde iki adet yazılır.

Birisi temiz suya konulup içilir ve diğeride su geçirmeyecek şekilde muşambaya sarıldıktan sonra taşınır ve kırk gün günde bir defa Yasin suresi ve 313 defa “Ve eni’büdûnî hâzâ sıratüm-müstakîm” ayeti kerimesi okunursa; okuyan ve bu tertibi icra eden kimseyi her gören derin bir muhabbetle sever onu yeni ayın ondördü gibi görürler. Aynı zamanda bu tertibi taşıyan kimsenin kalbi yumuşar, hikmetle dolmaya başlar.
Dilerseniz sorunlarınıza çözüm için kişiye özel hazırlanan etkili tılsım çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz. İletişime geçmek için mail atabilirsiniz veya hocayı arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şirin Görünmek İnsanları Etkileme Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Söz Dinletme Duası
Yazdır
Bu sayfaya 1200 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
13 Hayır

“Sevdiğim Birinin Hep Beni Dinlemesi için Dua” için 22 yorum var.

 1. Ben kocam benindinlesin isdiyorum ama hic dinlemiyo.hemde anne babadan sousun isdiyorum

 2. Erkek arkadaşımla 2 yıldır birlikteyiz. Fakat evliliğe dair bir adım atamıyoruz. Sebebi ise babamın erkek arkadaşımı istememesiydi. Kendine göre haklı sebepleri vardı tabiki hak veriyorum ama ben erkek arkadaşımla mutlaka evlenmsk istiyordum başka çıkar yolum yoktu. Medyum Burak hocayı bir arkadaşım tavsiye etti. Kendisi bana çok yardımcı oldu babamı nihayetinde erkek arkadaşımla evlenmeye ikna edebildik. Çok teşekkür ederim.

 3. Selma ne kadar sürede etkisini gördün benim de seninkiyle benzer bir durumum var. Ben de evlenme yolunda erkek arkadaşımı aileme kabul ettiremiyorum. Lütfen bana ulaşabilir misin.

 4. Güvenilir medyum arıyordum bir sürü medyum sitesine girdim. Çoğunlukla Medyum Burak övgüler almış. Ben de kendisi ile bir çalışma içerisine girmek için telefonla konuştum. Benim sorunum sevgilimin beni dinlemesi gibi saçma şeyler değildi. Çok büyük bir aşk yarası taşıyordum üzerimde sevdiğim kişi tarafından yüz üstü bırakıldım ve piskolojik haplar kullanmaya kadar ilerledi durum. Onsuz yapamayacağım belli bir şeydi. Pişman olup geri gelmesi için harmura aşk celbi yaptırdım. Özellikle tutması için resmen Burak abime yalvardım her gece dua ettim. Sonucunda da şükürler olsun pişman olup geri döndü. Demem o ki Medyum Burak benim işimi çözdü tüm aşk acısı çekenlerin de işini çözer diye düşünüyorum ve öneriyorum onlarda inanmamazlık etmesinler kaybedecek neyiniz var sanki deneyin bence.

 5. Merhaba nişanlım ile yakında evleneceğiz. fakat ailesinin sözüne çok bakarak sürekli beni üzüyor. Beni dinlemesi için ne yapmam gerekiyor. Bana yardımcı olabilir misiniz?

 6. Hocayı aradım evet araya bayram girdi çalışmayı bekliyorum bayramdan sonra inşallah sonuca varıcaz. Hoca çok alayışlı bu arada yardımınız için teşekkür ederim

 7. Benim kocam beni hiç dinlemiyordu. Alkol alıyor, eve geç geliyor, komşulardan borç para alıyor. Ne kadar olumsuzluk varsa hep başımıza çıkarıyordu. Sonra bir arkadaşım söz dinleme büyüsü olduğunu söyledi. Ben de Burak hocaya ulaştım aslı var mı diye sordum. O da büyü var ama ben yapmıyorum dedi. Onun yerine eve bağlama vefki yaptık. Şimdi sözümü dinliyor. Kötü alışkanlıkları da bıraktı.

 8. Bende istiyorum bu duadan annesinin yanında gıkı çıkmaz 5 sene dir evliyim Hiçbiri zaman beni savunmamıştır.

 9. Benden bir türlü ayrılmayan eski erkek arkadaşımdan kurtulmamı, medyum Burak a borçluyum. Ayırma duası ile kendisi bana çok yardımcı oldu.

 10. Kaynanamın artık sürekli evimize gelip gitmesinden bıktım. Medyum Burak soğutma duası ile bana yardımcı oluyor, şimdiden yani kısa süre oldu, eli ayağı kesilmeye başladı.

 11. Arkadaşlarım dualarının çok etkili olduğunu söyleyerek bana Burak Hoca yı çok anlattılar. Kendisinden ben de eşim için bağlama duası desteği aldım, gerçekten özel bir insan.

 12. Soğutma duası ile sevdiğim erkeğin nişanlısından ayrılmasını sağladım. Bunu da Burak Hoca ya danışarak, ondan destek alarak yaptım. Onunla olacağına inandım ve dediklerini de yaptım, kendisi de bana çok destek verdi.

 13. Aşık etme duası için hanım gününde methini duyduğum Medyum Burak Hoca dan destek aldım. Gerçek manevi ilimler uzmanı ve inanılmaz imanlı, yetenekleri olan bir insan.

 14. Siz siz olun, bir sevdiğiniz varsa ve kendisinin size duygularının yüksek olmasını istiyorsanız, Burak Hoca dan aşık etme duası yardımı alın. Ben çok memnun kaldım, hem de uzaktan yardımcı oldu.

 15. Değerli arkadaşlar, ben Burak Hoca dan bağlama duası desteği aldım. Siz de büyüden çekiniyorsanız, bu özel insanın dualarından destek alabilirsiniz.

 16. Erkek arkadaşımla ayrılmak kesinlikle istemiyordum. İleride eş olarak düşündüğüm bu insanı kaybetmemek adına, Burak Hoca dan bağlama duası desteği aldım. Çok olumlu gidiyr ilişkimiz.

 17. Oğlum son derece düzgün bir kızla birlikte olmaya başladı, ben de bu ilişkisi bitmesin istedim. Burak Hoca ile bağlama duası çalışması yaptık, evlilik kararı aldılar.

 18. Burak Hoca ile kardeşim ve eşi konusunda, bağlama duası çalışması yaptık. Ayrılacaklarına kesin gözüyle bakılırken, duamız ile kendileri yeniden eski günlerine döndüler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir