Sevgilimi Geri Kazanmak İstiyorum

Ayrılık bir çok insanın başına gelebilecek türde olan olaylardan biridir. Mutlu bir beraberliğiniz varken sonrasında kötü sonuçlanan bir ayrılık ya da ter edilme gibi durumlar ortaya çıkabiliyor. İyi şeylerin olduğu gibi bu hayatta kötü şeylerin veya durumların başımıza gelmesi muhtemeldir. Sevgilinizi ya da eşinizi geri kazanmak için okunacan dualar veya yapılacak farklı yöntemler bulunur. Aşk bağlama kısmet gibi konular için hazırlanan güçlü dua ve yöntemler sayesinde kişilerin dilek ve isteklerini gerçekleştirmek için çalışmalar hazırlanır.

Güçlü tılsım uygulamalarıdır. Çok etkin kişiye özel çalışmalar sayesinde yapılan güçlü tılsım uygulamaları bulunur. Bunlar istenilen amaca ulaşmak için kullanılmaktadır.
Ayrılan sevdiğinin geri gelmesi eski günlerde olduğu gibi yine mutlu ve muhabbet dolu zamanlar geçirerek hoş şeylerin olması amaçlanır. Bilgiler veya kişiden alınan bir meta sayesinde bu uygulamalara başlamak uygundur. Aşağıdaki Ayet-i Kerime’yi yazdıktan sonra …adet saçı yazdığın nüshanın içine koyup güzelce sardıktan sonra sağ pazına bağla.

Yedi gün nüsha sağ pazında dursun. Şayet matlubun gelmezse sekizinci gün nüshayı çıkarıp açtıktan sonra ateşe at ve yak. Allah ( c.c.) ın izniyle matlubun yanına gelir. Bu mesele sahih olup mücerrebedir.Kalbe fülanete binti fülaneh.
Kişiye özel olarak yapılan etkili Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Geri Getirme Duası Okunuşu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Geri Getirme Duası
Yazdır
Bu sayfaya 550 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
15 Hayır

“Sevgilimi Geri Kazanmak İstiyorum” için 1 yorum var.

  1. Hocam benim basimda bir bela var nedense hic sikintilarim bitmiyor dert ustune der yasiyorum matti konuyu hic duzeltemiyorum bu hayatta nedense mutlu olmiyorum hata ustune hata yapiyorum esimden ayrildim baskasiyla evlendim bana dediklerinin hicbirisini yapmayi birakin 2tane cocuguyla kabul ettim her hatalarinda beni suclamaktan baska birsey bilmiyor hatalarini bile kabul etmiyor onlada ayrildim fakat bana kiredi cekti bankadaki borcunu kapattim geri kalanida istiyor onun icin bana tazmiinat davasi bile acti vede ben eski esimle geri birlesmek istiyorum ama tazminat isinin yuzunden kabul etmiyor onu hallet oyle geldiyor borcum cok onlari bile odeyemiyorum budurumdan nasil kurtulurum hayatimin artik yoluna girmesini istiyorum bana yardim ede bilirmisiniz. Matti konuyu duzelte bilsem herseyide duzelte biliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir