Soğutma Duası

Soğutma duası kişilerin zaman zaman başvurdukları dualar arasındadır. Sevmediğiniz kişileri uzaklaştırıp bu duayla ayırabilirsiniz.

Bu dua aracılığıyla kişileri kendinizden uzaklaştırabilmeniz mümkün hale gelebilmektedir. Bazen canınıza tak eden bir kişi olduğu zaman iki kişiyi soğutma duası yapmak gerekliliğini kendini gösterir. Ya da etrafınızda bu işi ehli ile yapan kişilerle iletişime geçmeyi düşünebilirsiniz. Bu kişiler medyum isimleriyle kendilerini ortaya koyarlar. Medyumluk herkesin yapabileceği bir iş değildir. Aynı zamanda her dua herkesçe yapılıp kabul görebilecek bir durum değildir. Her durumda bu medyumların kapısını çalma gerekliliği ile karşı karşıya kalabilmemiz mümkündür. Bazen çok yakınımız olan eşimizin bazense onun ailesinin bize olan etkileri ile soğutma duası tercihinde bulunuruz. Özellikle kaynanan ya da görümce gibi etmenlerle bazı aile ilişkileri çıkmaza çıkanlar için soğutma duası tercihi olmazsa olmaz olabilecek seçeneklerdendir. Ailevi durumların en düzgün şekilde ilerlemesinde kocayı ailesinden soğutma duası isteğinizde iyi bir medyum desteği aklınıza girecektir.

Medyum Burak Hoca sayesinde eşimin ailesini evimden uzaklaştırdım.

Uzun zamandır evlilik hayatımın içinde olan kaynanam ile sorunlar yaşıyordum. Artık canıma tak denilen noktalardan birindeydim. Görümcelerimin karışmalarını saymıyorum bile. Soluğu Medyum Burak Hoca’da alma sebeplerimden bir tanesi de buydu. Yaşadığım huzursuzluk artık psikolojik olarak beni yıkmaya ve bu durum ile son raddeye gelmeme sebebiyet verir hale gelmişti. Durum böyle olunca çareyi Burak Hoca’nın ilmine bıraktım. Sonuçta soğutma duası kaç kere okunur işleminde aktif çalışmalarıyla tecrübe sahibi biriydi. Aynı zamanda birini kendinden soğutma duası yapmada işlerindeki yoğunlukla pek çok kişiye çare bulmuştu. Buna güvenerek adım attım. İyi ki onu tercih etmişim. Yaptığı hamaylı işlemi ile kendime gelmem uzun sürmedi. 2 ay süren işlemi ile her geçen gün rahatladığımı evimden uzaklaşan eşimin akraba çevresiyle kendime geldiğimi hissediyordum. Artık daha mutluyduk. Siz de en etkili soğutma duası tercihinde düzenli takip işlemleriyle huzura erişeceğiniz Burak Hoca desteğini üzerinizde daima hissedebilirsiniz. Bunun için 0553 371 89 94 telefon numarası size gerekli yardımı yapacaktır. Görüşmeyi mail ile gerçekleştirmek isteyenler ise [email protected] mailine yazarak iletişime geçebilirler.

Soğutma duası ile sürecini etkin kılmak için ne yapabilirim?

Soğutma duasını kendiniz denemek yerine Medyum Burak Hoca ile yolunuza devam edebilirsiniz. Kişileri kendinizden uzaklaştırmak öyle sandığınız kadar kolay değil. Zaman alan işlemler, gerekli bilgiler, en uygun dua etme zaman planlamasını ancak medyumlar bilebilmektedir. Bunu yaparken özellikle başlayacakları işlemlerde sizin takip işlemlerinizde ki düzen konusunda da olması gerekeni size sunan yine medyumlardır. Bu süreçte işinde iyi yol kat edenlere ulaşarak hayatımızdaki farkındalıklara net yanıtlar bulabileceksiniz. Bunun için geç olmadan ulaşabileceğiniz Medyum Burak ile görüşmelerinizi gerçekleştirmeye bakıp önünüzdeki zaman diliminde hayatınızın düzgün halini hayal etmeye başlayabilirsiniz. Hala bekliyor musunuz?

 

Bir önceki yazımız olan En Etkili Soğutma Duası Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Soğutma Duası
Yazdır
Bu sayfaya 883 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

11 Evet
10 Hayır

“Soğutma Duası” için 10 yorum var.

  1. Annemle babam ayrılma noktasında gelmişti. Babam artık sevmiyordu annemi. Hemen Burak Hoca ya ulaştım, aşk duası çok etkili oldu.

  2. Oğlum ve gelinimin mutluluğu için Burak Hoca dan bağlama duası desteği aldım. 0 553 371 89 94 numaradan kendisi bana çok yardımcı oldu.

  3. İmanlı bir insan olduğumdan büyü yapılmasına karşıyım. Ancak duaların gücüne çok inanıyorum, evliliğim için sıkça Burak Hoca dan dua desteği alırım. Aşık etme duası ve birçok destek aldım.

  4. Burak Hoca dan soğutma duası yardımı aldım kaynanam için. Ben çok soru soran bir insanım ve hocam asla sıkılmadan bana her soruma yanıt verdi. Memnun kaldım.

  5. İki yakın arkadaşı dostum bildim ama durmadan benim kuyumu kazdıklarını sonradan anladım. Burak Hoca bana gerçekleri gösterdi ve bunların arasını bozmak için soğutma duası yaptık. Harika sonuç aldık.

  6. Burak Hoca iletişim konusunda süper. Aşık etme duası desteği aldık ayrıca sevdiğim erkek için bana süper tüyolar verdi. İyi ki onu seçmişim.

  7. Medyum Burak ile arkadaş tavsiyesi alarak iletişim kurdum ve aşık etme duası desteği aldım. Gerçekten herkese tavsiye ederim. Gerçek, mükemmel yetenekleri olan bir hoca.

  8. Bağlayan, aşık eden dualar konusunda Burak Hoca üzerine gerçekten tanımıyorum. Bağlama duası ile ne büyü ne birşeye gerek olmadan eşimin bana yeniden aşık olmasını sağladı kendisi.

  9. Eşim telefonla ilgisi olmayan bir insanken, sürekli whatsupp ta zaman geçirmeye başladı. Meğer bir kız aklını çelmek üzereymiş, telefonu karıştırdım ve anladım. Burak Hoca nın telefonu aldım ve soğutma duası ile eşimi geri kazandım

  10. Sevdiğim kız için Burak Hoca dan aşk duası yardımı aldım. Hoca gerçek bir medyum, manevi özellikleri mükemmel,ilimleri de biliyor. Duaları ile sevdiğim bana verdi kendisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir