Ayırma Soğutma Duası

Kendinden ayırıp birini uzaklaştırmak yada ayrılmalarını sağlamak amaçlı okunan dualardır. Etkili uygulamalar oldukları bilinir. Duadan evvel dört kere yasin suresi okunur ve yasin tamamlandıktan sonra bu yine dört defa bu dua
okunur.
Sübhânel müneffisi an külli medyûnin sübhânel müferrici an külli mahzûnin sübhâne men ceale
hazâinihü beynel kâfi ven nûnü sübhâne men izâ erâde şeyen en yekûle lehü kün fe yekûnü yâ
müferricü ferric yâ müferricü ferric yâ müferricü ferric annî hemmî ve ğammî feracen âcilen bi
rahmetike yâ erhamer râhimîne ve sallallâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihi ve sahbihi ve
sellim.
Dilerseniz sorunlarınıza çözüm için kişiye özel hazırlanan etkili tılsım çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz. 0 553 371 89 94 numaralı telefondan arayabilir veya whatsapptan yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Boşanmak için Büyü Duası Okunuşu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Duası
Yazdır
Bu sayfaya 872 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

7 Evet
8 Hayır

“Ayırma Soğutma Duası” için 11 yorum var.

 1. biriyle facede tanistik sevgili olduk sadece sanalda surekli beni tehtit hakaret ediyor baskasina asik olup kendilinden beni birakip gitmesini istiyorum allah rizasi icin bana yardim edin aylemin bilmesini istemiyorum sikatet edemiyorum mecbur onunla aradinda konusmak zorunda kaliyorum mesajina cevap veririyorum nolursunuz beni kurtarin tanidi bi adam varmis herseyini o bilir søyler gecmisini øgrenir seni herkeze rezil ederim diyor yardim edin nolur bi cikmazdayim keske hic tanismasaydim onunla

 2. Duaların mistik gücüne inanılmaz inanan bir insanım. Her zaman çok dua ederim. Benim için imkansız olan aşkımı kazanmamı ise Medyum Burak dan aldığım desteğe borçluyum. Aşk duası yardımını unutamam.

 3. Medyum Burak Hoca dan çapkın eşimle ilgili bağlama duası yardımı aldım. Bana bu ismi önerenler çok haklıymış, süper bir hoca.

 4. Burak Hoca nın duaları ile hayatımı çok olumlu şekilde yol aldım. Kendisi benim için yaşam koçu bundan sonra. Bağlama duası ile eşimin de bana bağlanmasını sağladım.

 5. Ülkemizde çok dolandırıcı hoca diyen insan var. Bunların arasından Burak Hoca yı bulduğum için gerçekten çok şanslıyım. Kendisinden çok dua desteği aldım aşık etme duası gibi. Faydalarını gördüm.

 6. Aşk duası desteği aldığım Burak Hoca ya aslında ilk başta hiç inanmadan gitmiştim. Hocalara inanmam. Bu önyargımı Burak Hoca aştı. Kendisi sevdiğim erkek için aşk duası desteğinde bulundu, gerçekten çok işe yaradı.

 7. Bağlama duası ile Burak Hoca sayesinde, çapkın nişanlımı kendime bağladım ve o artık benden başkasını görmüyor. Ben gerçekten hocayı tavsiye ediyorum.

 8. Üzerimdeki ağırlık için Burak Hoca ya gittim benim için uğraştı ve yardımcı oldu. Eşimle aramdaki sorunları da anlattım ve bizim için bağlama duası yaptı. Çok olumlu gelişmeler oldu.

 9. Medyum Burak Hoca, gerçek bir hoca ve aynı zamanda kişilik olarak da son derece özel, hem yakın, hem de seviyeli bir insan. Ben bağlama duası ile çok yol kat ettim. Size de bu harika insanı tavsiye ederim.

 10. Nişanlım beni terk ederek bir başka kadınla olmaya başladı. Ben de Burak Hoca dan destek istedim. Hocam ayırma duası yardımında bulundu ve bu kız nişanlımı terk etti, kendisi bana döndü. Hocam olmasa mümkün değildi.

 11. Annemin sürekli parasını yiyen, onu sömüren sevgilisinden bıkıp usandım, arkadaşlarımla çare aramaya başladım. Burak Hoca yı duyduk ve hemen aradım. Hocamın ayırma duası desteği ile annemi bu adamdan kurtarmayı başardım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir