Barışmak için Okunacak Dualar

Bir çok neden ile kişiler aralarında olan olumsuzluklar yüzünden küsebilir veya dargın olabilirler. Özellikle ikili ilişkiler konusunda bunların daha sık meydana geldiğini duyarız veya yaşarız. Erkekle kadın arasında var olan olumsuzlukları ortadan kaldırmak ve küslüklerin yerini barışma, mutluluk ve güzel şeylerin alması için barışma duaları vardır. Fakat kişiye özel olarak yapılan çalışmalarda Çoğu zaman kişinin eşyası, doğum bilgileri veya resmi ile dargınlıkları giderme duaları yaptırılabilir. Dualar ile de hazırlanan barışma yöntemleri vardır. Özellikle geçimsiz ailelerin evdeki huzurunu sağlamak, mutlu mesut bir yuvanın sıcaklığının azalmaması için yapılan uygulamalardır.
Pek çok insan gerek eşiyle, gerek sevdiğiyle, gerek ise farklı durumlarda bu sorununu çözmek adına araşyışlar yapar. Eski Sevgiliyle Barışma Duası Sevdiğin bir kişinin sana bağlanmasını istersen ve aynı zamanda sözünden çıkmaması,senden başkasına itimat etmemesi ve bu tür sorunları yeniden yaşamamak için yapılan çok etkili büyü ve duaları vardır.

Bir önceki yazımız olan Muhabbet Olması için Okunan Dualar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 642 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
13 Hayır

“Barışmak için Okunacak Dualar” için 2 yorum var.

  1. Merhaba Ben biir arkadasımla küstüm o bana cok kırgın ve barısmak istemiyor ben cok mutsuzum ama. Nasıl ulasabilirim size? Yardımcı olursnaız sevınırım

  2. telefondan burak hoca brstırmada tavsye ederm ztn sadce bu muhabbt calismasi ypyr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir