Bir Kadını Kendine Nasıl Çekersin

Kalem ile bir insan sureti çizilir. Resimin başına matlubunun, annesinin ve babasının ismi yazılır. Yüzüne (….)ayeti kerimesi, göğsüne (…) sağ eline (…) sol eline (…) karnına da:
Tevekkelu ya hüddami hazihil ayati vel esma’ veya meaşirel ervahil mütevekkiline bi hazel ameli va’kudu nevmi filane binti filane binti filan ve heyyicuû ila filan ibni filane ibni filan, diye yazar ve resmi evin gün doğusu tarafına isabet eden bir duvara göbeğinden baş aşağı olarak çivilersin. Ba’dehu 41 kere surei cini okur ve her defa çiviye hafifçe çekiç ile vurursun. 41 incide çivi tamamı ile duvara çakılmış olur.
Okuma esnasında güzel kokulu bir buhur yakılır. Çok kuvvetli bir celbiyedir. Kendisine bu ameliya yapılan kimse şiddetli lehabbetinden uyku uyuyamaz, yemek ve içmekten kesilir. Resim duvarda çakılı kaldığı halde surei cini 3 veya 7 gece 41er defa okumak lazımdır. Sonuç olarak istenilen amaca ulaşmış, dilenen kişiyi aşk ve muhabbetle kendinize çekmiş olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Sevdiğini Kendine Nasıl Bağlarsın başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Duası
Yazdır
Bu sayfaya 808 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
14 Hayır

“Bir Kadını Kendine Nasıl Çekersin” için 2 yorum var.

  1. BENDE BUGN BAŞLKDM BURAK HOCAYLA ÇALIŞMAYA. GÜVEN VERİYOR SESİNDEN. MENUN KALAN BÜSSÜRÜ İNSAN VAR ALLAHIN İZNİYLE BANDA YARIDMCI OLACKTR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir