Birini Kendimden Soğutmak İstiyorum

Size yakın olmasını istemediğiniz kişi veya kişilerin uzak durması, sizden soğuyarak uzaklaşması içindir. Günümüzde karşısındaki insanı saplantı haline getirmiş, baskıcı, inatçı ve bir türlü vazgeçmek bilmeyen laf anlamaz insanlar kişilerle karşılaşabiliyoruz. Dolayısı ile bu uygulama da bu insanların sizden uzak durmasını soğumasını sağlamak için hazırlanır. Farklı bir yöntem olarak dilerseniz aşağıdaki soğutma dualarından olan kerimesini okuma yaparak niyet edebilirsiniz. Dua şöyledir:
“Allâhümme innî eûzü bike mine’l-aczi ve’l-keseli, ve’l-cubni ve’l-buhli ve’l hemmi ve azâbi’l-kabri. Allâhümme âti nefsî takvâhâ ve zekkihâ ente hayru men zekkâhâ ente veliyyühâ ve mevlâhâ. Allâhümme innî eûzü bike min ilmin lâ yenfe’u ve min kalbin lâ yahşe’u ve min nefsin lâ teşba’u ve min da’vetin lâ yüstecâbu lehâ”.
Dilerseniz sorunlarınıza çözüm için kişiye özel hazırlanan etkili tılsım çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz. 0 553 371 89 94 numaralı telefondan arayabilir veya whatsapptan yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Etkili Soğutma Duası Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Soğutma Duası
Yazdır
Bu sayfaya 567 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
17 Hayır

“Birini Kendimden Soğutmak İstiyorum” için 10 yorum var.

  1. Ben Hollanda dan ailemden bir yakınım için Medyum Burak Hoca dan ayırma duası yardımı aldım. Beklentilerinin üzerinde sonuç aldı. [email protected] adresinden iletişim kurdu.

  2. Burak Hoca Almanya dan bana yardımcı oldu. 0 553 371 89 94 ve [email protected] iletişim adresleri. Aşık etme duası ile ben harika sonuç aldım.

  3. Medyum Burak Hoca ben ve arkadaşlarım için çok özel bir isim. Aşk duası, aşık etme duası, bağlama duası birçok konuda kendisinden destek aldık.

  4. Arkadaşlar, sevdiğim kadın için Burak Hoca dan aşık etme duası çalışması almaya başladım. Çok ilgili bir insan, kendisinden memnun kaldım. Bence herşey güzel olacak.

  5. Birkaç sahte hocadan destek almaya çalıştım ama maddi anlamda çarpılmaktan başka bir işe yaramadı. Burak Hoca sayesinde ise gerçek medyum nasıl olu bunu anladım. Aşık etme duası konusunda gerçekten çok destek aldım.

  6. Soğutma duası konusunda Burak Hoca dan yardım aldım. Çok memnun kaldım gerçekten, bir kere manevi konularda inanılmaz vakıf bir insan, dualar ve diğer işlemleri çok iyi biliyor. Tavsiye ederim.

  7. Burak Hoca bence ülkemizdeki gerçek birkaç hocadan biri. Kendisi son derece özel bir medyum ve ben aşık etme duası desteği aldım. Öncelikle sizi arıyor ve sürekli nasihatler, bilgiler de veriyor.

  8. Eski eşimin peşini bırakmamasından çok sıkıldığım için Burak Hoca dan bir arkadaşımın önerisi ile ayırma duası desteği aldım. Süper bir hoca nefesi çok kuvvetli.

  9. Hiç bana karşı ilgi duymayan bir erkeği Burak Hoca bana aşı etti, bence başkası da yapamazdı. Kendisi Allah inancı yüksek, imanlı bir insan. Derdimi anlattım ve aşık etme duası desteği ile beni çok mutlu etti.

  10. Eşimle yıllar geçince, eski sıcaklığımız kalmadı. Ben de bir arkadaşımla o bir konuda, ben bu konuda destek almak üzere Burak hoca ya gittik. Hocam bana bağlama duası yardımında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir