Çok Güçlü Aşk Duası

Bu hayatta her şey insanlar içindir. Başımıza istemediğimiz bir çok olay ve olumsuzluklar gelebiliyor. Sevdiğiniz, değer verdiğiniz kişilerle aranızda çıkan olumsuzlukları düzeltmek, aradaki buzları eritmek maksatlı hazırlanır. Bu işlem dargınlıkları sona erdirmek ve barışmak içindir. Değişik bir yöntem olarak aşağıdaki duayı da okuma yapabilirsiniz. Dua’nın okunuşu şu şekildedir:
“Allâhümme leke eslemtü ve bike âmentü ve aleyke tevekkeltü ve ileyke enebtü ve bike hâsemtü. Allâhümme innî eûzü bi ‘izzetike lâ ilâhe illâ ente en tudillenî. Ente’l-hayyüllezî lâ yemûtü ve’l-cinnü ve’l-insu yemütûne”.
Dilerseniz sorunlarınıza çözüm için kişiye özel hazırlanan etkili tılsım çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz. 0 553 371 89 94 numaralı telefondan arayabilir veya whatsapptan yazabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Duası
Yazdır
Bu sayfaya 1654 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
26 Hayır

“Çok Güçlü Aşk Duası” için 10 yorum var.

  1. Eşimin benden ayrılmasına o kadar üzüldüm ki, annem bana haber vermeden Burak Hoca dan randevu almış. Kendisinden bağlama duası desteği almamla birlikte, ilk günden gerçekten olumlu gelişmeler yaşadım. Sonunda eşim bana döndü.

  2. Babama musallat olan bir kadın vardı, artık iş ayyuka çıkmıştı. Annemle ayrılma noktasına geldiler. Hemen Burak Hoca ya soğutma duası desteği için başvurdum. Sağolsun çok yardımcı oldu.

  3. Kızımın düzgün bir insanla olması ve yeni tanıştığı düzgün beyle mutlu olması için Burak Hoca dan dua desteği aldım. Aşık etme duası ile isteklerim gerçek oldu. Nefesi çok kuvvetli.

  4. Değerli dostlar, böyle internet üzerinden yazan biri asla değilim ama Burak Hoca ile deneyimimi aktarmak istedim.Çünkü o olmasa aşık etme duası konusunda kendisinden aldığım destek olmasa, kesinlikle sevdiğim erkek bana gelmezdi. Size de tavsiye ederim.

  5. Burak Hoca Allah vergisi medyumluk yetenekleri ile dolu bir insan. Ben kendisini yüzyüze tanıma şansını elde etmiştim ve ayırma duası ile bana çok yardımcı oldu.

  6. Burak Hoca sayesinde hem ben hem arkadaşlarım, duaları ile çok yardım aldık. Ben ayırma duası yardımı aldım bir özel işim için, gerçekten sizlere de tavsiye ederim.

  7. Arkadaşımla medyum Burak Hoca dan destek almaya karar verdik. Ben sevdiğim adam için yardım istedim kendisinden. Aşık etme duası ile gerçekten inanılmaz sonuçlar aldım, gerçek medyum Burak Hoca.

  8. Bence gerçek bir medyum, sorularınıza yanıtlar vermekten kesinlikle kaçınmaz. Ben bunu Burak Hoca da gördüm. Kendisinden ayırma duası desteği aldım ve ne zaman sorular sorsam yanıtladı, telefonlarımı her zaman açtı.

  9. Abim bir kızı çok seviyordu ama kız onu terk etti. Biz de aile yakınlarımla bir hoca aradık destek alalım diye. Medyum Burak hocayı çok önerdiler ve gerçekten iyi bir insan. Bağlama ve aşk duası ile bize çok destek verdi.

  10. Hoca arayan herkesi, Burak Hoca ya gitmeleri konusunda öneriyorum. Hocam bana aşık etme duası ve birçok duası ile gerçekten çok yardımcı oldu. Her zaman iyilikleri yaptı bana.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca
Jojobet - Vbet giriş -