Erkekle Kadını Birbirinden Soğutma

Medyumların alanlarında uzman olması önemli bir şart iken, bir yandan sadece bu büyüler değil soğutma büyüsü gibi kritik önem taşıyan büyüler de ön plana çıkmaktadır. Bu sayede her medyum amacına ulaşma noktasında dualardan da fayda sağlayabilir. Örneğin insanlar medyumların büyüler sırasında ihtiyaç duydukları metaları sağlarlarken medyumlar da ettikleri dualar ve sar ettikleri niyet sözleri ile büyünün geçerliliğini ve etkinliğini sağlamaya gayret ederler.İnsanlar yaşam tarzı olarak sade ve basit bir hayatın içinde yuvarlanıp giderlerken, kimi zaman ise belli başlı konularda bir takım değişiklikleri gerçekleştirmek isterler. Örneğin pek çok insan tarafından önemli görülen sevgi konusu bir şekilde artırılmaya çalışılsa da bazen ne yapılırsa yapılsın bunun oluşması sağlanamayabilir. Yine benzer şekilde aşkı körüklemek ve daha bir aşık edebilmek için kişi ne yaparsa yapsın karşısındakini o denli etkilemeyi başaramayabilir. Bu anlamda ise sevgi büyüsü gibi, aşk büyüsü gibi, dostluk büyüsü gibi çok önemli ve kayda değer büyülerin yapılması gerekir. Özellikle de deneyimli medyumların gerçekleştirdiği bu büyülerin tutmaması, insanlara etki etmemesi neredeyse imkansızdır. Elbette ki salt iyi niyetli bu büyüler değil, yine farklı amaçlara göre iyilik ya da kötülük fikri oluşturacak ayırma büyüsü gibi çeşitler de medyumların yapabildiği önemli büyüler arasında yerini alır. Ayırma amacı taşıyan bu büyünün etkinliği de bir hayli fazla olmaktadır.
Profesyonel destek alarak sorun ve sıkıntılarınıza çözüm bulabilmek için, Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı 0 553 371 89 94 arayabilir ya da whatsapp’tan yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Etkili Soğutma Duası Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Soğutma Duası
Yazdır
Bu sayfaya 530 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
15 Hayır

“Erkekle Kadını Birbirinden Soğutma” için 10 yorum var.

  1. Büyülerden çok korkan bir insan olduğumdan,asla böyle bir şeye başvurmadım. Ancak Burak Hoca nın dualarının çok etkili olduğunu duydum, ayırma duası konusunda bir numara.

  2. Annemin ısrarı ile kocam için Burak Hoca dan bağlama duası desteği almaktayım. Kendisi yetenekleri olan bir insan ve öncesinde soğuk bakıyordum ama şu an bana yardımcı olacağına inanıyorum.

  3. Geçmişte farklı hocalardan destek aldığım ve maalesef dolandırıldığım için Burak Hoca nın farkını çok daha iyi anladım. Aşık etme duası için destek aldım, her soruma gayet kendine güvenli şekilde yanıt verdi. Benimle kaliteli iletişim kurdu.

  4. Burak Hoca nın duaları inanılmaz etkilidir. Ben eşim için kendisinden sıkça destek alırım. Aşık etme duası, bağlama duası gibi birçok konuda destek aldım diyebilirim.

  5. Eşimden kurtulmak için ayırma duası yardımı aldığım Burak Hoca yı size de tavsiye ederim. 0 553 371 89 94 telefondan kendisine siz de ulaşabilirsiniz.

  6. Mahalleden komşumuzun oğluna inanılmaz aşık oldum. Onun da bana karşı duygularının olmasını istiyordum ve Burak Hoca sayesinde hayallerim gerçek oldu. Kendisi aşık etme duası ile bana gerçekten yardımcı oldu.

  7. Aşk duası ile sevdiğim erkeğin de beni seveceği aklıma gelmezdi. Bir arkadaşımın abisine aşıktım ama platonik takılıyordum. Kuzenimin önerisiyle Burak Hoca da gittik, aşk duası önerisi verdi. Birlikte dualarımızı ettik sonuç mükemmel oldu.

  8. Görümcelerimin dedikodularından, sürekli işlerime karışmalarından Burak Hoca nın dil bağlama duası ile kurtuldum.

  9. Burak Hoca çok ilgili, alanına son derece vakıf, gerçekten medyumluk yetenekleri gelişmiş bir insan. Benimle çok özel bir iletişim kurdu, derdimi dinledi ve verdiği bağlama duası ile eşimi geri kazandım.

  10. Medyum Burak Hoca ile aşık etme duası konusunda çalıştım. Özelliklerine hayran kaldım hocanın, ne kadar dürüst ve asla paragöz değil. Size de öneriyorum kendisini.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir