Kocamı Aşık Etmek için Dua

Her derde deva bir dua’dır aşk konusundada denenmiş ve sonuç alınmıştır. duaya başlamadan önce güzel bir abdest almanızı tavsiye ederim. hatta iki rekat hacet namazı kılıp ardından duaya başlamanız daha makbuldur. (kılmanız şart değil tavsiyemdir.) daha sonra Yasini Şerifi 4 adet okuyoruz yasin okuması tamamlandıktan sonra yine 4 kez aşağıdaki duayı okuyacaksınız ve niyetlenceksiniz hepsi bu bu kadar… “Sübhânel müneffisi an külli medyûnin sübhânel müferrici an külli mahzûnin sübhâne men ceale hazâinihü beynel kâfi ven nûnü sübhâne men izâ erâde şeyen en yekûle lehü kün fe yekûnü yâ müferricü ferric yâ müferricü ferric yâ müferricü ferric annî hemmî ve ğammî feracen âcilen bi rahmetike yâ erhamer râhimîne ve sallallâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihi ve sahbihi ve sellim.”

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşık Etme Duası, Aşk Duası
Yazdır
Bu sayfaya 2072 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
23 Hayır

“Kocamı Aşık Etmek için Dua” için 11 yorum var.

  1. Burak Hoca nın manevi ilimlere olan yeteneklerine hayranım. Kendisinin dualarından çok yardım aldım. Bağlama duası ile ilişkimin mükemmel olmasını sağladım.

  2. Bence duaların etkisinden ve gücünden nasiplenmek gerekiyor. Ben dualara çok inanıyorum ve inanmamı da Burak Hoca sağladı. Aşık etme duası ile ilk olarak bana yardımcı oldu.

  3. Beni sürekli rahatsız eden, vaktiyle görüştüğüm bir insan vardı. Ondan bir türlü kurtulamazken, Burak Hoca nın soğutma duası sayesinde kalıcı şekilde benden uzaklaştı. Hocayı sizlere de tavsiye ederim.

  4. Sevdiğim erkeği elde etmek için öncelikle eşinden ayrılmasını sağlamam gerekiyordu. Bunu da Burak Hoca sayesinde yaptık. Ayrıma duası gerçekten çok işe yaradı diyebilirim.

  5. Eşimin annesiyle aşırı bağlılığından son derece sıkılıyordum. Ben bana bağlansın istiyordum. Burak Hoca ile ayırma duası üzerinde çalışma yaptık, ayrıca bağlama duası ile bana bağlandı eşim.

  6. Bana musallat olan insandan Burak Hoca nın soğutma duası ile kurtuldum. Burak Hoca gerçekten mükemmel ve nefesi çok güçlü bir insan.

  7. Burak Hoca asla sahte bir hoca değil, paragöz ise hiç değil. kendisinden sevdiğim insan için aşk etkisi istedim, bana büyü değil dua yapacağını söyledi, daha uygun fiyat olan aşık etme duası yeterli dedi. Gerçekten çok olumlu sonuçlar aldım.

  8. Medyum Burak ile olan olumlu deneyimlerimi herkese anlatmak isterim. Bağlama duası desteğini alarak evliliğimizin ilk günlerimizdeki gibi olmasını hocam sağladı.

  9. Evlenmek üzereyken nişanlım ayrılmak istediğini söyledi. Bana karşı duyguları güçlü değilmiş.Çok üzüldüm annem hemen Burak Hoca yı aradı ve aşık etme duası yardımı aldı. Nişanlım hocanın dediği süre içinde yalvar yakar oldu.

  10. Medyum Burak Hoca soğutma duası sayesinde bana çok yardımcı oldu. 0 553 371 89 94 telefonu ile bence siz de kendisinden dualar ve başka hasletleri konusunda destek alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca
Jojobet - Vbet giriş -