Şirin Görünmek İnsanları Etkileme Duası

Genel anlamda insanları etkilemek onlara hoş ve şirin gözükmek amacıyla yapılır. Bu yöndeki istek ve arzuların olması için aşağıda yer almakta olan ayet-i kerimeleri yazıp üzerinde taşıyan ve fırsat buldukça okumaya devam eden kimselerin rızık, kısmet, hayır kapıları sonuna kadar açıldığı gibi zikre devam eden müddetinde herkesin gözüne oldukça şirin ve sevimli görünürler. Talep ve müracaatları reddedilmez. Fayda görmek için okuma sayısı … keredir.

Okunacak ayetler bunlardır:
Ve ezzin fin nâsi bil hacci ye’tuke ricâlen ve alâ külli dâmirin ye’tîne min külli fecin amîyk*
Li yeşhedû menâfia lehüm*
Ve kâlel melikü’tûni bihî estahlishü li nefsû fe lemmâ kellemehû kâle innekel yevme ledeynâ mekînün emîn*
Ve elkaytü aleyke mehabbeten minnî*
İnnî veccehtü vechiye lillezî fetaras semâvâti vel erda hanifen ve mâ ene minel müşrikîn*
Hel etâ alel’insâni hiynün mined dehri lem yekün şey’en mezkûra*
İnnâ halaknel’insâne min nutfetin emşâcin nebtelîyhi fece’alnâhu semiy’an basîyrâ*
Dilerseniz sorunlarınıza çözüm için kişiye özel hazırlanan etkili tılsım çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz. iletişime geçebilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Sevgilimin Sözümü Dinlemesi için Dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Güzellik Duası, Söz Dinletme Duası
Yazdır
Bu sayfaya 2358 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
14 Hayır

“Şirin Görünmek İnsanları Etkileme Duası” için 10 yorum var.

  1. Eşimden ayrılmak için mahkemelerde boşuna zaman geçirmişim. Benim derdimi ayırma duası ile Burak Hoca çözdü. Kendisinde çok teşekkür borçluyum.

  2. Sevdiğim erkeğin evli olması yüzünden çok sıkıntıdaydım. Burak Hoca soğutma duası yaptı da karısı ayrılmaya ikna oldu. ,

  3. Burak hoca zor durumda her kaldığımda danıştım bir isim oldu. Size de tavsiye ederim. Aşım etme duası ve birçok konuda yardımcı olan önemli bir hoca kendisi.

  4. Burak Hoca olmasaydı, eşimle şimdiye çoktan ayrılmıştık. Bizim için yani eşim için bağlama duası desteğinde bulundu. Ben de ilk günden duaların etkisini gördüm diyebilirim.

  5. Bağlama duası için işyerinden adını duyduğum Burak Hoca ya danışmaya ben de karar verdim. İyi ki de destek almışım, gerçekten çok doğru bir seçimmiş. Kendisini sizlere de tavsiye ederim.

  6. Sevdiğim insanın nişanlısından ayrılarak bana gelmesini Burak Hocam sağladı. Kendisine derdimi anlattım ve duası desteği verdi bana. Çok memnunum hocamdan.

  7. Medyum Burak Hoca ismini bir süredir duymaktaydım. Ben de merak ettim ve ilişkimiz için sevdiğim erkek ile ilgili bağlama duası konusunda destek aldım. Sizlere de bu özel insanı tavsiye ederim.

  8. Siz de benim gibi aşık etme duası desteği almak isterseniz, Burak Hoca ya gitmelisiniz. Ben telefonla gayet zorlanmadan, kendisiyle sürekli iletişim kurdum, her konuda sorularıma yanıtlar verdi.

  9. Sevdiğim kız için Burak Hoca dan aşık etme duası desteği aldım. Son derece özel bir hoca ve annemin desteği çok oldu bu konuda, iyi ki destek almışım kendisinden.

  10. Burak Hocam sağolsun, ayırma duası konusunda bana gerçekten çok destek oldu. Ne kadar düzgün bir hoca ve bir çiftin ayrılmasını çok istiyordum, hocamla bunu başardık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir