Aşık olsun diye dua

Aşık edip sevdiğin insanı kendine etkili bir biçimde bağlamak için hazırlanmaktadır. Genel olarak havas konularında yer alan tılsımlı dualar veya medyum hocalarca yapılan güçlü işlemler sayesinde gerçek ve doğru bir uygulama ortaya çıkar. Bu ilim bir yetenektir ve elbetteki her insan tarafından gerçekleştirilemez. Durumu anlamak için konu arz edilir ve sıkıntının giderilmesi için medyum hocaya gerekli olan konular danışılır. Okuma ile de yapılacak güçlü dualar veya çalışmalar vardır ancak çoğu insan tarafından yapıldığı için etkileri tam iyi bir şekilde gerçekleşmeyebilir. O yüzden kişiye özel olarak yapılan dua yöntemleri sayesinde dilek ve isteklerinizin olması için bu yönde uygulamalar yapılabilmektedir. Doğum bilgileri veya resimler ile işlemler hazırlanır. Üzerinizde taşıyacağınız muska tarzında etkili uygulamalardır. Genel olarak başarı oranları oldukça yüksektir. Eğer sizde aşık eden dua konusunda daha geniş kapsamlı bilgi almak veya işlem yaptırmak isterseniz iletişime geçmelisiniz..

Bismillahirrahmanirrahim
Veylün likülli hümezetin lümezetin elleziy cemea malen ve addedehu yahsebu enne malehu ahledeh kella leyunbezenne filhutamet vema edrake melhutamet alelefidet inneha aleyhim mü’sadetün fiy amedin mümeddete.

Bu duayı … kere okuyunuz

Bir önceki yazımız olan Aşkın aşık olsun diye dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Duası
Yazdır
Bu sayfaya 996 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

12 Evet
12 Hayır

“Aşık olsun diye dua” için 15 yorum var.

 1. Bu duayı kaç defa ve nekadar süre okuyacağız liütfrn yardım edin

 2. Eşimin ilk günkü gibi bana aşık olmasına herkes şaşırıyor, bizi çok kıskanıyor. Ben bunu Burak Hoca ya borçluyu, kendisi bağlama duası ile bize ömürlük mutluluk hediye etti.

 3. Erkek arkadaşım bir kızla yakınlaşmaya başladı. Ben de hemen bunun önüne geçmek için Burak Hoca dan soğutma duası desteği aldım.

 4. Arkadaşlar, dualar konusunda Burak Hocayı öneriyorum. Kendisinden eşim için bağlama duası istedim, son derece özel ve yetenekli, bana çok desteği oldu.

 5. Aşık etme duası konusunda destek aldığım Burak Hoca, medyumların arasında bence en iyisi. Kendisi manevi ilimler konusunda uzman, yetenekleri de var. Diğer varlıklarla iletişim kurabiliyor. Süper biri

 6. Medyum Burak kesinlikle paragöz bir insan değil ve ben ayırma duası yardımı aldım. Dediklerini yaptım ve ilk günden ferahlık hissettim. Sonrasında niyetim dediği sürede oldu.

 7. Eşim işlerinin açılmasıyla gerçekten maddi durumu süper hale geldi. Gözü de açılmaya başladı, hemen Burak Hoca dan bağlama duası desteği aldım da bir güzel kendime bağladım.

 8. Medyum kime denir, nasıl yardımcı olur gerçekten çok merak ediyordum. Sırf merak ettiğimden medyum Burak dan randevu aldım. Kendisinden inanılmaz etkilendim, bana eşim için bağlama duası desteği verdi.

 9. Medyum asla paragöz olmamalı ve ben bu özelliği Burak Hoca dan gördüm. .Çok daha pahalı olabilecek büyüler yerine aşık etme duasının yeterli olduğunu söyledi ve harika netice aldık.

 10. Eşim her zaman göz çapkını idi ama idare ediyordum. Gün geldi bir başkasına kapıldığını anladım. Anladığım anda arkadaşımla çare aramaya başladık ve Burak Hoca da karar kıldık. Kendisi bana bağlama duası ile ayırma duası desteklerinde bulundu.

 11. Ben ve eşim boşanma aşamasındaydık, ancak eşim bir türlü ayrılmaya ikna olmuyordu. En sonunda Burak Hocanın nefesi ile yani duaları ile bu durumdan kurtuldum. Ayrıma duası ile bana çok destek oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir