Çok Etkili Soğutma Büyüsü Duası

Sizden soğumasını uzaklaşmasını istediğiniz kimseler için hazırlanan tertiplerdir. Bu kimse eşiniz, sevgiliniz veya herhangi bir kimse olabilir. Size olan yakınlığından rahatsızlık duyduğunuz herkes olabilir. Kendinizden uzak tutmak soğutmak amaçlı hazırlandığı için etkisi güçlüdür. Bunun yanı sıra duaları da olmaktadır. Bu dua … zamanında, … kere okunmalıdır.
Allâhümme rabbenâ leke’l-hamdu, ente kayyimu’s-semâvâti ve’l-ardı ve men fîhinne, ve leke’l-hamdu, leke mülkü’s- semâvâti ve’l-ardı ve men fîhinne, ve leke’l-hamdu ente nûru’s- semâvâti ve’l-ardı ve men fîhinne ve leke’l-hamdu ente’l-hakku ve va’düke’l-hakku, ve likâuke hakkun, ve kavluke hakkun, ve’l-cennetü hakkun, ve’n-nâru hakkun, ve Muhammedün hakkun, ve’s-sâatü hakkun.
Allâhümme leke eslemtü ve bike âmentü ve aleyke tevekkeltü ve ileyke enebtü, ve bike hâsamtü, ve ileyke hâkemtü, fağfirlî mâ kaddemtü vemâ ahhartü vemâ esrertü ve m’alentü, ente’l-mukaddimu ve ente’l-muahhiru, lâ ilâhe illâ ente.

Çok Etkili Soğutma Büyüsü Duası

Bir önceki yazımız olan En Etkili Soğutma Duası Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Soğutma Duası
Yazdır
Bu sayfaya 658 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

11 Evet
12 Hayır

“Çok Etkili Soğutma Büyüsü Duası” için 27 yorum var.

 1. Burak hoca gerçekten çok dürüst birisiymiş bende yaptırıyorum

 2. Burak hocayı tek geçerim çok iyi medyum hoca gerçektende iyi bilgili

 3. Ben bu soğutma duası okudum etkisini hemen göstermişti 1 haftada. Ama kesinlikle büyü niyetine değildi.

 4. hayır değil nur. çünkü bende konyadayım hocam ilim irfan sahibi birisi yanına gittim gördüm dualarla yaptığına emin oldum nur yüzlü bir adam ama sanırım bayanların yanında erkek olmadan gidemiyorlar mahreme önem veren birisi

 5. Merhaba ben birini kendimden uzak tutmak istiyorum ne yapa bilirim

 6. hocanin konyada olduğunu ve yanına gittiğinizi söylemişsiniz. Peki sizden bi ücret talep ettimi

 7. cüzzi bir rakam benim için ama bana yardımcı olduğu için ben gönlümden kopanın fazlasını verdim

 8. Slm merve ben sitedeki numaradan aldım whatsptanda cvp veriyor googleye medyum burak yaznca ilk site arkadasm

 9. Ayırma duası konusunda Burak Hoca yı tek geçerim. Kocama musallat olan bir kadından onu bu şekilde kurtardım. Size de tavsiye ederim

 10. Arkadaşlar, aşık etme duası konusunda Medyum Burak Hoca dan destek almaya başladım. Ben iletişim konusunda kendisinden gerçekten çok rahat ediyorum. Size de tavsiye ederim.

 11. Birçok hocaya sayısız kez paramı kaptırdım, resmen dolandırıldım. En sonunda gerçek, dürüst bir hocayı buldum. Burak Hoca ile aşık etme duası ile tanıştım, gerçekten çok özel bir insan kendisi.

 12. Burak Hoca ile bir arkadaşımın sorunu için görüştük. Ona büyü yardımı yaptı. Sonrasına ben de bağlama duası aldım, erkek arkadaşım için. İkimiz de çok memnun kaldık.

 13. Sevdiğim erkeği ne yaparsam yapayım bir türlü kendime aşık edemedim. Beni bir arkadaş olarak görüyordu sadece. En sonunda Burak Hoca ya derdimi anlattım ve aşık etme duası ile hayallerimin gerçek olmasını sağladı.

 14. Kıskançlıklarımla eşimi bunalttım ve beklemediğim bir anda ayrılmak istediğini söyledi. Hemen Burak Hoca gittim, öncelikle bana doğrularımı, yanlışlarımı güzelce anlattı. Bir de bağlama duası desteği verdi hocam.

 15. Burak Hoca benim için bir medyumdan çok gerçek bir yaşam koçu. Ben onun dualarına hayranım ve en son bağlama duası desteği aldım. Eşimle aram iyi olsun diye bana harika fikirler de verdi.

 16. Kaynamanın sürekli olarak bize gelmesinden ve dedikodumu yapmasından çok sıkılmıştım. Burak Hoca dil bağlama duası yaparak beni bu dertten kurtardı.

 17. Oğlumu kendisini kesinlikle hak etmeyen eşinden kurtarmak için Burak Hoca dan dua yardımı aldım. Burak Hoca ayırma duası ile son derece yardımcı oldu. Size de kendisini öneriyorum.

 18. Babamın hem alkol sorunundan kurtulması, hem de yeniden anneme duygularının olması için Burak Hoca dan yardım aldım. Hocam bağlama duası desteği ile babamı yeniden ailemize bağladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir