Çok Etkili Soğutma Büyüsü Duası

Sizden soğumasını uzaklaşmasını istediğiniz kimseler için hazırlanan tertiplerdir. Bu kimse eşiniz, sevgiliniz veya herhangi bir kimse olabilir. Size olan yakınlığından rahatsızlık duyduğunuz herkes olabilir. Kendinizden uzak tutmak soğutmak amaçlı hazırlandığı için etkisi güçlüdür. Bunun yanı sıra duaları da olmaktadır. Bu dua … zamanında, … kere okunmalıdır.
Allâhümme rabbenâ leke’l-hamdu, ente kayyimu’s-semâvâti ve’l-ardı ve men fîhinne, ve leke’l-hamdu, leke mülkü’s- semâvâti ve’l-ardı ve men fîhinne, ve leke’l-hamdu ente nûru’s- semâvâti ve’l-ardı ve men fîhinne ve leke’l-hamdu ente’l-hakku ve va’düke’l-hakku, ve likâuke hakkun, ve kavluke hakkun, ve’l-cennetü hakkun, ve’n-nâru hakkun, ve Muhammedün hakkun, ve’s-sâatü hakkun.
Allâhümme leke eslemtü ve bike âmentü ve aleyke tevekkeltü ve ileyke enebtü, ve bike hâsamtü, ve ileyke hâkemtü, fağfirlî mâ kaddemtü vemâ ahhartü vemâ esrertü ve m’alentü, ente’l-mukaddimu ve ente’l-muahhiru, lâ ilâhe illâ ente.

coketkilimuhabbetduasi

Bir önceki yazımız olan En Etkili Soğutma Duası Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

“Çok Etkili Soğutma Büyüsü Duası” için 17 yorum var.

   1. hayır değil nur. çünkü bende konyadayım hocam ilim irfan sahibi birisi yanına gittim gördüm dualarla yaptığına emin oldum nur yüzlü bir adam ama sanırım bayanların yanında erkek olmadan gidemiyorlar mahreme önem veren birisi

    1. hocanin konyada olduğunu ve yanına gittiğinizi söylemişsiniz. Peki sizden bi ücret talep ettimi

     1. cüzzi bir rakam benim için ama bana yardımcı olduğu için ben gönlümden kopanın fazlasını verdim

 1. Ben bu soğutma duası okudum etkisini hemen göstermişti 1 haftada. Ama kesinlikle büyü niyetine değildi.

  1. Slm merve ben sitedeki numaradan aldım whatsptanda cvp veriyor googleye medyum burak yaznca ilk site arkadasm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir