Dil Bağlama Duasının Okunuşu

Hayatımızda olan bazı olumsuzluklar işlerin yolunda gitmemesine neden olabilir. Bu gibi durumlarda problemleri ortadan kaldırmak için bir takım yollara başvururuz. Hakkımızda kötü söz söyleyen veya olumsuz yorumlar yapan kişiler olabilir. Bunlar eşimizin annesi, babası veya görümce gibi kişiler olabiliyor. Dil Bağlama Büyüsü doğru telkinler verilerek hazırlandığında istenilen amaca ulaşmak muhtemeldir. Ancak doğru kişiler ile iletişime geçmek gerekir. Destek alacağımız ilim ihsan sahibi kimse özenle seçilmesi gerekiyor.
Cuma günü akşamüzeri bu iki mubarek ism-i şerifi bir yüzük üzerine yazıp daima parmağında taşıyan ve ara sıra bu ism-i celilin zikri ile dilini ve damağını ıslatan kimse her bir umur ve hususunda Vacibül – vücud Hazretlerinin lütf ve keremine mazhar olur. Farklı konular ile ilgili medyum veya hocalar tarafında hazırlabilen çok etkili aşk büyüsü, veya sevgi büyüsü yapılabilemktedir. Bu ve benzer konularda sorunları olan kişiler destek almak için başvurmalıdırlar.
Uzman, doğru ve güvenilir medyum hocaya ulaşarak; Kişiye özel olarak yapılan etkili Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı 0 553 371 89 94 arayabilir ya da whatsapp’tan yazabilirsiniz.

Dil Bağlama Duasının Okunuşu

Bir önceki yazımız olan Görümcemin Dilini Bağlama Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dil Bağlama Duası
Yazdır
Bu sayfaya 578 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
13 Hayır

“Dil Bağlama Duasının Okunuşu” için 5 yorum var.

  1. merhaba beni istemeye geleceklerdi fakat babam çok sıkıntılı bir insan ve vermeyeceğinden çok korkuyorum ayrıca vermemekle kalmayıp bana ve anneme karşı çok kötü şeyler yaptılar burak hocamın celbiyle herşey süper oldu çok sağolun :*)

  2. Selamin aluykum bn bosanma asamasndayim 6yasinda oglum var babasinda bna vermiyo. Zorla aldi bni öldu bildiriyo oglum bni olmus biliyo hic bisekilde knsamadm 1senedir oglumla eski esim cok kufurlu oglumu almak istiyorum ama yanasmiyo cok ktu seyler

  3. Ben bir evlilik yapmak üzereyim ve ailemin haberi yok, bunun için annem ve diyerlerinin dilini bağlamak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir