Etkili Aşk Muskası Nasıl Yapılır?

Aşık etme ve aşk muskaları kişiye özel olarak hazırlanırlar. Çoğu zaman dua ve tılsımlar kullanılır. Kesinlikle zarar vermeyen güçlü dualardan oluşur. İki pembe mum alın, aralarında …cm. uzaklık olacak biçimde yan yana şamdanlara yerleştirin. Mumlardan bir tanesi sizi, diğeri sevgilinizi temsil eder. Kırmızı bir kurdele, ip ya da tel parçasıyla şamdanları birbirine gevşek olarak bağlayın. Ertesi gün kurdeleyi çözün, şamdanları birbirine yaklaştırın ve onları tekrar birbirine bağlayın. Her iki mumu da yakın ve bir süre yanmalarına izin verin. Daha sonra mumları söndürün. Bu işlemi ….. gün boyunca mumlar birbirine değene kadar tekrarlayın. Son gün mumlar yanarken bir süre karşısında oturun, daha sonra mumları söndürün. Kurdeleyi şamdanlardan çözün ve bu kurdeleyi bir aşk muskası olarak kişisel eşyalarınız arasında saklayın. Ayrıca; profesyonel destek alarak sorun ve sıkıntılarınıza çözüm bulabilmek için, Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı 0 553 371 89 94 arayabilir ya da whatsapp’tan yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aşık olsun diye dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Duası
Yazdır
Bu sayfaya 1610 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
11 Hayır

“Etkili Aşk Muskası Nasıl Yapılır?” için 10 yorum var.

  1. Bağlama duası ile nişanlımla aramız mükemmel oldu. Bunu Burak Hoca sağladı. 0 553 371 89 94 telefondan benim gibi uzaktan destek de alabilirsiniz.

  2. İşyerine patronuma sürekli dedikodularımı yapan kişi için Burak Hoca dualar özellikle soğutma duası hazırladı. Beni kurtardı.

  3. Burak Hoca ile ister yüz yüze ,ister uzaktan destek alabilirsiniz. Ben randevu aldım ve bana bağlama duası konusunda çok destek oldu. Ben de dediklerine uydum ve inandım.

  4. Burak Hoca ile yurtdışından yani gerçekten uzaktan mükemmel destek aldım. Eşimle aram bozuktu, bağlama duası ile eski günlerimize döndük çok şükür.

  5. Oğlum evlilik yaşamış, üstelik de çocuğu olan bir kadına aşık oldu. Benim oğlum hem bekar, hem bu kadından çok genç. Burak Hoca olmasa, onun ayırma duası olmasa asla oğlumu bu kadından kurtaramazdım.

  6. Burak Hoca benim gibi uzaktan da destek veren bir insan. Zaten gerçek bir hoca dünyanın neresinde olursa olsun destek olur. Aşk duası yardımından çok memnunum. Telefonu hep aynı siz de arayabilirsiniz. 0 553 371 89 94

  7. Benim gibi gerçek bir hocadan siz de destek alabilirsiniz. Ben soğutma duası yardımı aldım. 0 553 371 89 94 kendisinin telefon numarası ve [email protected] kendisinin iletişim adresleri.

  8. Şimdiki eşimle birlikte olmamı Burak Hoca ya borçluyum diyebilirim. Kendisinden eşim için aşk duası desteği almıştım, son derece etkisini gördüm diyebilirim.

  9. Çocuğum yani oğlum bir kızı çok seviyordu. Kızın ise ona duyguları yoktu, bu kızın şu anda eşi olduğu söylesem herhalde inanmazsınız. Burak Hoca ya gittim ve aşık etme duası konusunda yardım aldım. Oğlum sevdiği kıza kavuştu.

  10. Hocamın soğutma duası ile sevmediğim insanların birbirlerinden uzaklaşmalarını sağladım. Kendisine sürekli olarak danışıyorum diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir