Boşanmak için Büyü Duası Okunuşu

Ailede olan sorunlar nedeniyle boşanma ve ayırma büyüsü çok sık tercih edilmektedir. Genel olarak boşanma büyüsü eşler arasında büyük sorunlar oluştuğu zaman eşlerin boşanması için yapılan bir büyü çeşididir. Kocamdan boşanmak istiyorum yani kocamdan kurtulmak istiyorum diyen birisi kocasından ayrılmak istediği halde bir şekilde baskıyla karşılabilir. İstenmeyen bir evliliği devam ettirmek zorunda kalan kişiler bu konuda yardım alabilirler.
Boşanma ve ayrılık için çok etkili dualar da vardır. En etkili büyüler papaz büyüleri adı altında yapılan uygulama ya da işlemlerdir. Ayrılmak istenen eşin gönül rızasıyla boşanmaya razı olması için yapılır. Karınızdan veya kocanız ile anlaşamayıp boşanma oldukça zor bir durum haline geldiyse aşağıda verceğimiz dua uygulaması ile kocanızı yada karınızı sizden sevmediği bir yemekten tiksinir gibi tiksindirtebilirsiniz.
Kul in küntüm tühibbünellahe fettebiuni yühbibkümüllahü ve yağfir leküm zünubeküm, vallahü ğafurur rahıym* Kad şeğafeha hubben* İnna leneraha fi dalalin mübin* Yuhibbuhüm ve yühibbunehu ezilletün alel mü’minin* Eızettin alel kafirin* Ya Beduh, Ya Beduh, Ya Beduh, Ya Beduh*
Uzman, doğru ve güvenilir medyum hocaya ulaşarak; Kişiye özel olarak yapılan etkili Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı 0 553 371 89 94 arayabilir ya da whatsapp’tan yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İki Kişiyi Ayırma Duası Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Duası
Yazdır
Bu sayfaya 1017 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
9 Hayır

“Boşanmak için Büyü Duası Okunuşu” için 12 yorum var.

 1. Yukarda geçen boşanma duasını okuyup eşimizin üstüne mi üfleyecez nasıl yapılacak kaçkere

 2. Aşk duası konusunda Burak Hoca dan çok yardım aldım. Mahalleden sevdiğim adamın beni fark etmesi, bana gelmesi kendisinin duaları sayesinde oldu. Herkese tavsiye ederim.

 3. Çok etkili aşk duası yapan bir isim arıyordum. Son derede dindar bir insan olduğundan büyüye soğuk baktım. Burak Hoca bana aşk duası konusunda memnun kaldığım şekilde yardımcı oldu.

 4. Kayınvalidem ile eşim birbirlerine son derece yakınlar. Eşim kayınvalidem ne derse onu yapar. Bu durum giderek canımı çok sıkmaya başladı, Burak Hoca nın soğutma duası ile bu sorundan kurtuldum.

 5. Burak Hoca ile eşimle aramın düzelmesi için aşk duası ve bağlama duası çalışması yaptık. Kendisinden gerçekten razıyım ve 0 533 371 89 94 numarayı aramanızı öneririm.

 6. Abimin evlendiği kadını hiç sevmiyordum, kendisinin abimin parasını yediğini biliyordum. Burak Hoca nın ayırma duası bence bu kadından kurtulmamızda çok etkili oldu. Bu kadından kurtulmayı başardık.

 7. Burak Hoca sayesinde bir arkadaşım sevdiği erkeği elde etti. Kendisi birine çok aşıktı ama platonik. Burak hocanın duaları ve dua önerileri ile kendisine bu erkeği ve aşkı kazandırdı.

 8. Gerçek bir medyum isterseniz, benim gibi medyum Burak Hoca ya gidebilirsiniz. Bağlama duası ile eşimi yeniden bana aşık etti. 0 553 371 89 94 numaradan ben kolayca randevu aldım ve görüştüm.

 9. Dua etmek insana gerçekten iyi gelen bir durum. Ben her zaman dua ederim, Burak Hoca sayesinde bu durum çok daha fazla anlam kazandı. Benim için sevdiği kadını kazanmam konusunda aşk duası hazırladı. Ben de inanarak okudum, o da okudu sonuca erdik.

 10. Eşimin yeni karısından inanılmaz kıskandığım için ayırma duası desteği aldım Burak Hoca dan. Hocam durumumu anlayınca bana yardımcı oldu, eşimi hala seviyordum. Beni anladı ve bana aşk duası desteğinde de bulundu.

 11. Cici baba asla diyemeyeceğim, ahlaksız bir insanla annem evlendi. Eşinden gerçekten nefret ediyordum. Burak Hoca olmasa bu insanı asla annemden ayıramazdım. Hocam ayırma duası yaptı ve bunları ayırdık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir