Evlenme Evlilik Büyüsü Duası

Kısmetin açılması ve evlilik yönünde hazırlanan çok etkin tılsım ve dualar bulunur. Erkek veya kadının bu dilek ve arzusunu yerine getirmesi için salih niyetini yaptıktan sonra evlilik hacetinin gerçek olması amacıyla kendisi bir takım yöntemler haırlayabilir. Ayrıca danışmanlık hizmeti aldığım medyum ve hoca tarafından telkinler ve tesirli çalışmalar yapılabilir. Anlatılan şekilde kullanımı sağlandıktan sonra yüksek oranda başarıya ulaşılır. Eşine karşı sıoğuk davranan hakaret eden başkalarının yanında küçük düşüren bir kocaya karşı kadın bir …. ayın ilk cuma günü sala vaktinde aşşağıdaki ayeti misk ve safran mürekkebi ile yazar veya yazdırıp sol koluna takar bu sayede kocası karısını cok muhabbetle ve şevkatle sever saygılı olur hizaya girer ve kalabalıktan vaz geçer.

Ayet:
Bismillahirrahmanirrahim
elhamdülillahillezi halakas semavati vel ardi ve cealez zulümati ven nure sümmellezine keferu bi rabbihim ya dilun ya hayyü ya kayyum ya zelcelali vel ikram hasbi yallahü veni mel vekil ni mel mevla ve ni men nasir ve la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim. ve sallalhü ala seyyidina Muhammedin ve alihi ve sah bihi ve selemle..

Evlenme Evlilik Büyüsü Duası

Bir önceki yazımız olan Evlilik için Yapılan Kuvvetli Dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Evlilik Duası
Yazdır
Bu sayfaya 660 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

10 Evet
10 Hayır

“Evlenme Evlilik Büyüsü Duası” için 4 yorum var.

  1. merhaba canım burka hoca vefk hamaylı ve celb yapıyor bende kısmetim açılsın işlerim yoluna girdisin diye yaptrdım memnun kaldım kendisinden tavsiye edermmm

  2. Sevgilim askerde nasil evlilige ikna edebilirim tamam diyiyo ama acelemiz yok diyiyo

  3. YUKARDAKİ NUMARADAN BURAK BEYE ULAŞ KNK BENCE ÇOK BİLGİLİ YARDIMCI OLUR SANADA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir