Kolay Aşk Duasının Okunuşu

Etkili aşk duaları vardır. anacak kişiye özel yapılan itinalı dua işlemleri etkilerini oldukça çabuk göstermektedir. Özellikle geçimsiz ailelerin evdeki huzurunu sağlamak, mutlu mesut bir yuvanın sıcaklığının azalmaması için yapılan uygulamalardır. Nişanlılar ya da sevgililer arasında olumsuzlukların olmaması, tartışmaya yer vermemek ve çıkan olumsuzlukları ortadan kaldırmak maksatlıda hazırlanabilmektedir. Bu işlem için okuma yapılan dualarıda bulunur. Dilerseniz aşağıdaki duayı muhabbet vaktinde … kere okuma yaparak niyetinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dua şu şekildedir:
“Allâhümme’ğfir lî hatîetî ve cehlî ve israfî fî emrî ve mâ ente a’lemu bihi minnî. Allâhümme’ğfir lî ceddî ve hezlî ve hataî ve amdî ve küllü zâlike indî. Allâhümme’ğfir lî ma kaddemtü ve mâ ahhartü ve mâ esrartü ve mâ a’lentü ve mâ ente a’lemu bihî minnî. Ente’l-mukaddimu ve ente’l-muahhiru ve ente alâ külli şey’in kadîr”.
Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı 0 553 371 89 94 arayabilir ya da whatsapp’tan yazabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Duası
Yazdır
Bu sayfaya 1974 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
28 Hayır

“Kolay Aşk Duasının Okunuşu” için 10 yorum var.

  1. Zengin eşimin benden kaçıp gitmemesi için Burak Hoca nın desteğini aldığım için çok şanslıyım. Kendisinden siz de yardım alabilirsiniz bence. Bağlama duası süper.

  2. Sevdiğim kızın bana bağlanması için hocam hem aşık etme duası, hem de bağlama duası hazırladı. Çok sıcak bir ilişkimiz var.

  3. Doğumdan sonra eşimle biraz uzaklaşmıştık. Bana soğuk davranmaya başlamıştı. Burak hoca sayesinde bu durumu aştık. Bana bağlama duası yaptı ve sonuç aldık çok şükür.

  4. Annemin ısrarı ile sevgilimden ayrıldığımda Burak Hoca dan yardım aldım. Çok ağladım ancak hocalara inanmadığımdan, gitmek istemedim aslında çok yanılmışım. Bağlama duası sayesinde kısa süre sevdiğime barıştık.

  5. Sevdiğim erkek tam ona açılacakken bir kız arkadaş edindi, aslında bana ilgisi vardı ama ona kapılmış. Benim hayallerime kavuşmamı ise Medyum Burak sağladı. Ayırma duası ile bu kızın sevdiğim erkekten ayrılmasını sağladı.

  6. Eşimin son zamanlarda sürekli eli telefondaydı. Meğer bir kadınla iletişim kuruyormuş çok üzüldüm ve Burak Hoca yı aradım. Hem aşk duası, hem de ayırma ve bağlama duası desteklerini verdi bana.

  7. Ben hoca mı medyum mu kesinlikle inanan bir insan değildim, ancak, Medyum Burak Hoca bu önyargılarımı sonuna kadar yıktı. Gerçek bir medyum kendisi, aşık etme duası konusunda bana çok yardımcı oldu.

  8. Medyum Burak Hoca bana yurtdışından son derece yardımcı oldu. Ben Hollanda da yaşıyorum ve aşk duası desteğini bana uzaktan verdi kendisi.

  9. Gelinim inanılmaz fesat bir kız ve oğlumun ondan kurtulmasını çok istiyordum. Günde Burak Hoca hakkında çok konuşuldu, konu ilgimi çekti, Ben de kendisiyle iletişim kurdum, ayırma duası ile bu işi kökünden çözdük.

  10. Annem ve eşinin yani ikinci eşinin ayrılmasını çok istiyordum. Ayrıma duası ile bu konuda Burak Hoca bana beklediğim desteği verdi sağolsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca