İki Kişiyi Ayırma Duası Nasıl Yapılır?

Kişi veya kişilerin ayrılmalarını sağlamak amacıyla yapılır. Birini birinden uzaklaştırarak soğutma yöntemleri olarakta yapılabilir. Özverili yapılan çalışmalar sonucu kısa zamanda gösterir. Sizden soğumasını uzaklaşmasını istediğiniz kimseler için hazırlanan tertiplerdir. Bu kimse eşiniz, sevgiliniz veya herhangi bir kimse olabilir. Size olan yakınlığından rahatsızlık duyduğunuz herkes olabilir. Kendinizden uzak tutmak soğutmak amaçlı hazırlandığı için etkisi güçlüdür. Bunun yanı sıra duaları da olmaktadır. Bu dua … zamanında, … kere okunmalıdır.
Allâhümme rabbenâ leke’l-hamdu, ente kayyimu’s-semâvâti ve’l-ardı ve men fîhinne, ve leke’l-hamdu, leke mülkü’s- semâvâti ve’l-ardı ve men fîhinne, ve leke’l-hamdu ente nûru’s- semâvâti ve’l-ardı ve men fîhinne ve leke’l-hamdu ente’l-hakku ve va’düke’l-hakku, ve likâuke hakkun, ve kavluke hakkun, ve’l-cennetü hakkun, ve’n-nâru hakkun, ve Muhammedün hakkun, ve’s-sâatü hakkun.
Allâhümme leke eslemtü ve bike âmentü ve aleyke tevekkeltü ve ileyke enebtü, ve bike hâsamtü, ve ileyke hâkemtü, fağfirlî mâ kaddemtü vemâ ahhartü vemâ esrertü ve m’alentü, ente’l-mukaddimu ve ente’l-muahhiru, lâ ilâhe illâ ente.
Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı 0 553 371 89 94 arayabilir ya da whatsapp’tan yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ayrılmak için Yapılan Dualar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Duası
Yazdır
Bu sayfaya 1112 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

10 Evet
11 Hayır

“İki Kişiyi Ayırma Duası Nasıl Yapılır?” için 28 yorum var.

 1. bu dua baskası içinde okunabılırmı baskası adına işe yarar mı bırde kac kez okunmalıdır bu dua

 2. Duayı kaç kere ve ne sıklıkta hangi günler okumalıyım

 3. Bu duayı sevdiğim erkekle başka bi kizi ayırmak için okuyabiliyor muyum ve de ne sıklıkla hangi günler okunacak acaba

 4. Bu dua kaç kere okunuyor zamanı var mı ne zaman etkisi oluyor

 5. Burak hoca ayırma duaları konusunda çok iyiymiş bende celb yaptırmak istiyorum ilk fırsatta çok çektim artık istemiyorum diyorum anlamıoyr 🙁

 6. Merhabalar burak hocam bana da dua yapın ne olursunuz. Yeni işleminizi okudum mantra diye aşk bağlama mantrasi yaparmısınız

 7. Canımdan çok sevdiğim çocuk başkasıyla çıkıyor ama bana geri dönsün istiyorum bu dua kabul olur mu

 8. Karşımdaki bana çok acı çektirdi eşinden ve cocuklarindan ayırmak sogutmak icin ne yapabiliriz lütfen bana yardımcı olun

 9. medyuma teşekkür ederim gerçekten çok profesyonelce yardımcı oldu memnun kaldım

 10. Ücretlimi ? ücret ödemeden yardımcı olmuyormu 🙁

 11. Bu duayı iki kişiyi ayırmak içinde okuyabilirmiyiz acaba ve kaç defa nasıl okuycaz

 12. Kendi ilişkimiz için değil ama tanıdığımız hayırlı olmayan İki kişiyi birbirinden ayirmak için hangi dua kaç kere okunmalıdır?

 13. Gerçek hoca isteyenler, kesin olarak size medyum Burak diyorum. Burak Hoca bence son derece özel biri. Kendisinden duyguları olmayan bir kadın için aşk duası aldım, benden bile daha aşık hale geldi diyebilirim.

 14. Aşk dünyanın en güzel duygusu, buna sahip olmak için çok emek verdim. Ancak sevdiğimin kalbine Medyum Burak ile girdim, aşk duası olmasaydı bugünkü mutluluğum olmazdı.

 15. Burak Hoca ile aşık etme duası isteğimle tanışmıştım. Kendisinden çok memnun kaldım. Herşeyden önce manevi ilimler konusunda yetenekli ve bilgili bir insan.

 16. Eşime yapışan sekreterinden son derece rahatsızdım ve Burak Hoca dan soğutma duası desteği alarak bu kadından kalıcı bir şekilde kurtuldum. Hoca olmasaydı herhalde bu kadın eşimi benden alırdı.

 17. Kaynana kaynana diye asla yaranamadığım gelinimden, çok şükür kurtuldum. Bu gelin oğlumu da durmadan üzüyordu. Burak Hoca sayesinde, ayırma duası ile bu kadından kurtulduk şükür.

 18. Burak Hoca 0 553 371 89 94 numaralı telefonundan randevu veriyor ve ne zaman istersem kendisine ulaşabildim. Siz de benim gibi aşık etme duası ve diğer dua desteklerinde size yardımcı olabilir.

 19. Benden çok ama çok soğuyan eşimle bir neden olmadan durmaksızın tartışmalar yapıyorduk. Bir yakın dostum şüphelendi ve medyum Burak ile ilgili telefon verdi. Kendisi çok yardımcı oldu ayrıca bize bağlama duası yaptı.

 20. Aşık etme duası ile Burak Hoca bende son derece önemli memnuniyetler bıraktı. Çok sevdiğim bir kadını yani şimdi eşim kazanmamı ona borçluyum. Siz de kendisine danışabilirsiniz.

 21. Bir erkeği sevmek ne demek ben eşimi tanıyınca anladım. Aslında, ilk başlarda kendisinin bana karşı duyguları yoktu. Burak Hoca sayesinde oldu, aşık etme duası ile bana gelmesini hocam sağladı.

 22. Babam ve annem ayrılma aşamasına gelmişlerdi ve onların evliliğini Burak Hoca ile birlikte kurtardık. Hocam bağlama duası yaptı, ben de kendisine çok inandım, güvendim. Mutlu edici sonuçlar aldık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir