Erkek Arkadaşımı Aşık Etme Duası

İlgi görmek istediğiniz bir kimse için hazırlanır. Genellikle dilenen kişiden beklenen ilgi alakayı göremeyen bu konuda muzdarip olanlar tercih etmektedir. Bu uygulama sonucunda isteğiniz olacak o kimse size tatlı muhabbetle yaklaşarak aranızda güzel geçim meydana gelecektir. Ayrıca dilerseniz duaları ile okumalar yapabilir niyetlerinizi gerçekleştirmek için niyazda bulunabilirsiniz. Dualarından biriside şu şekildedir:
“Allâhümme innî eûzü bike mine’l-aczi ve’l-keseli, ve’l-cübni ve’l-heremi, ve’l-buhli, ve eûzü bike min azâbi’l-kabri ve eûzü bike min fitneti’l-mayhâ ve’l-memâti.
Allâhümme innî zâlemtü nefsî zulmen kesîran, ve innehü lâ yağfirü’z-zünûbe illâ ente, fağfirlî mağfireten min indike verhamnî, inneke ente’l-gafûrü’r-rahîm”.
Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı 0 553 371 89 94 arayabilir ya da whatsapp’tan yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kocamı Aşık Etmek için Dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşık Etme Duası
Yazdır
Bu sayfaya 506 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
14 Hayır

“Erkek Arkadaşımı Aşık Etme Duası” için 3 yorum var.

  1. Hocam ben bahar 15 sernelik evliyim kocom beni seviyor ama cok yalan konuşuyor aylem nekada iyilik yapsada esim istemiyor neyapacagımı şaşırdım cok küfürediyor bana güvenmiyor galiba neolur yardım edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir