Sevdiğini Kendine Bağlama Duası

Geçmişten günümüze kadar gelen bağlama büyüsü çeşitleri arasında yer alan tesirli uygulamalardır. Bu konu ile ilgili çok çeşitli Bağlama Duası ve Büyüleri’de vardır. Bu duaları veya büyüleri her isteyen yapamaz, fakat alanında yetkin ve konusuna hakim medyumlar insanlara büyü ve dualar konusunda yardımcı olabilirler. Özellikle de ikili ilişkilere dayanan büyüler toplum nazarında hem popüler, hem de kabul edilmiş tarihi geçmişi olan tekniklerdir. İşini bilir uzman bilir kimseler tarafından yapıldığında başarılı olma ihtimalleri oldukça yüksek olmaktadır. Çünkü inşalar ne kadar denerlerse denesinler bazen ellerinden bir şey gelmeyecektir. İnsanoğlunun yetenekli sınırlıdır ve doğaüstü güçlerden yardım alınmaya çalışılır. Bu bakımdan medyumlara gidilerek istekler belirtilirken, en eski büyülerden biri olan Bağlama Büyüsü de kendini böyle gösterir. Fakat sadakat büyü farklı alanları kapsadığı için daha keskin sonuçlar alınmak istendiğinde doğrudan kime sadakat olduğuna göre büyü yaptırılmalıdır. Eşler arası sadakat büyüsü bu konunun asıl alanıdır.
Pek çok eş zaman içinde heyecanını yitirip farklı heyecanlar arayabilir. BU asla doğru olmasa da normal karşılanabilir. Çünkü insanlar heyecan ve eğlenceye yönelimli bir yapıya sahiptirler. Elbette ki bu tür durumlar kişilerin birbirlerini aldatmalarına ve en nihayetinde birlikteliklerin sonlanmasına kadar gidebilir. Söz konusu durumların önüne geçebilmek için medyumlara gidilir ve eşin özel bir eşyası ya da saç kılı gibi bir parçası verilir. Meta oluşturulup dualar ile desteklenen büyü sonucu eşin sadakati ortaya çıkarılır.

Bir önceki yazımız olan Çok Etkili Bağlama Büyüsü Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Duası
Yazdır
Bu sayfaya 486 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

5 Evet
4 Hayır

“Sevdiğini Kendine Bağlama Duası” için 2 yorum var.

  1. Çok faydalı olmuş emeğinize saygı. Burak hocamı aradım ben işlem yaptıracağım inşallah çok faydalı ilim sahibi birisi takdir ettim

  2. bende yaptırdım hocaya hamura aşk celbi ilgili dürüst birisi ilgileniyor sağolsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir