Erkeği Kendinden Soğutma Duası

Kalp kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz misalidir. Hayatımızda da bunun gibi olaylar yaşarız. Sizi sürekli üzen sizi kıran birisi vardır ama sizden hiçbir şekilde vazgeçmez. Sizi saplantı haline getirmiştir ve her defasında aynı şeyleri yaşarsınız.

Ayrılmak istersiniz ama ayrılamazsınız hatta bunu söylemeye bile çekinirsiniz. Tek çare artık onun sizi bırakması onun sizden soğumasıdır. O sizden soğuduğunda size ilgi duymaz hale gelir ve sizi saplantı haline getirmekten vazgeçer.. Bu yönde yapılan işlemlerden ziyade okuma ile yapılabilecek uygulamalarda bulunur. Bir kimseyi kendinizden soğutmak niyeti ile aşağıdaki duayı … zamanında … defa okuma yapabilirsiniz.
Allâhumme eslih lî dîniyel-lezî huve ‘ismetu emrî, ve eslih lî dunyâyel-letî fîhâ me’âşî, ve eslih lî âhiratiyel-letî ileyhâ me’âdî, vec’alil-hayâte ziyâdeten lî fî kulli hayrin, vec’alil-mevte râhaten lî min kulli şerr.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Soğutma Duası
Yazdır
Bu sayfaya 8412 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

86 Evet
41 Hayır

“Erkeği Kendinden Soğutma Duası” için 53 yorum var.

  1. İki kişiyi birbirinden ayırma duası konusunda bence en iyi isim Burak Hoca. Kuzenimin sürekli kendisine şiddet uygulaya kocasından kurtulması için kendisinden ayırma duası desteği aldım. Çok şükür kuzenim bu adamdan kurtuldu.

  2. Büyüden inanılmaz korkan bir kadınım. Eşimle de aram düzelsin istiyordum, bu nedenle en iyisi bir hocaya danışayım dedim. Burak Hoca önerdiler ve bağlama duası yardımı ile beni çok memnun etti.

  3. Şu anda eşim olan insandan aslında zamanında aşkıma kesinlikle cevap alamamıştım. Medyum Burak Hoca onu bana kazandıran kişi oldu. Duaları ile bana olan desteği ile şu anda çok mutluyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca
Jojobet - Vbet giriş -