Hızlı Aşık Etme Duası Yapan Hoca

Kağıda kalemle bir insan sureti yapılır. Resimin başına matlubunun, annesinin ve babasının ismi yazılır. Yüzüne (….)ayeti kerimesi, göğsüne (…) sağ eline (…) sol eline (…) karnına da:
Tevekkelu ya hüddami hazihil ayati vel esma’ veya meaşirel ervahil mütevekkiline bi hazel ameli va’kudu nevmi filane binti filane binti filan ve heyyicuû ila filan ibni filane ibni filan, diye yazar ve resmi evin gün doğusu tarafına isabet eden bir duvara göbeğinden baş aşağı olarak çivilersin. Ba’dehu 41 kere surei cini okur ve her defa çiviye hafifçe çekiç ile vurursun. 41 incide çivi tamamı ile duvara çakılmış olur.
Okuma esnasında güzel kokulu bir buhur yakılır. Çok kuvvetli bir celbiyedir. Kendisine bu ameliya yapılan kimse şiddetli lehabbetinden uyku uyuyamaz, yemek ve içmekten kesilir. Resim duvarda çakılı kaldığı halde surei cini 3 veya 7 gece 41er defa okumak lazımdır. Sonuç olarak istenilen amaca ulaşmış, dilenen kişiyi aşk ve muhabbetle kendinize çekmiş olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Etkili Aşık Etme Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

“Hızlı Aşık Etme Duası Yapan Hoca” için 8 yorum var.

  1. Selamun aleykum hocam ben birine çok aşık oldum busitede birçok dua buldum lakin hepside birbirinden çok farklı hangi duayi okuyacagimi bilmiyorum ve sonra hızlı aşık etme duası yapan hoca yazısını gordum size yöneldi bu konuda bana biraz yardımcı olurmusunuz hocam çok seviyorum onu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir