Evliliğinize zarar veren insanlardan korunmak için

Size rahatsızlık veren düşmanlık eden size zarar verebileceğini düşündüğünüz herhangi bir bir insanın sizden uzaklaşarak size zarar vermemesi için okunabilecek bir duadır,..duanın okunma sayısı bin üçyüz yetmiş sekiz (1378) dir.kale haza firaku beyni ve beynekbuda duanın okunuşu,göründüğü gibi herkesin okuyabileceği kolay bir duadırfadalı ve hayırlara vesile olmasını dilerim.

Evlilik kutsal bir mertebe olduğu için insanlar evlilik yoluna gitmek için çok çaba sarf ederler. Mevcut sorunlar çıkabilir ve bazı nedenlerden ötürü sıkıntılar doğabilir. Fakat bu sorunların aşılması problemleri gidermek için de bir takım çalışmalar yapılabilir. Ayrıca evlendikten sonra da mevcut sıkıntılar varsa bunları gidermek korunmak içinde çalışmalar vrdır ve yapılabilir. İnsanoğlu başına iyi şeylerin olduğu gibi kötü istemediği zararlı şeylerde gelebilmektedir. Öncelikle herşeyin bizi yaradan Yüce Allah’tan geldiğini unutmamak gerekir.

Eşler arasında sorun ve problemler olduğunda bunları düzeltmek çözmek için bir takım yollara başvurulur. Kimi insanlar medyum ve hocaları tercih ederken bazıları da dua okuma ile sıkıntıları çözmek isterler. Eşlerin arasında muhabbet sevgi aşk gibi güzel şeylerin olması muhabbetlerinin artmasını sağlamak amacıyla okunacak dualar da bulunur. Havas ilminde yer alan güçlü dua ve tılsımlar sayesinde bu sorunlar Allah’ın izniyle ortadan kalkabiliyor. Fakat bu anlamda gerçek bir medyum hoca bulmak önemlidir. Kendi başınıza yapamadığınız durumlarda medyum ve hocaya ihtiyaç duyarsınız ve sorunu gerçekten çözmek için destek ihtiyacı duyarsınız. Bu insanların yaptığı etkili çalışmalar ile Allahın inizlye yüksek oranlarda dilediğiniz gibi olmaktadır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Soğutma Duası
Yazdır
Bu sayfaya 1173 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
24 Hayır

“Evliliğinize zarar veren insanlardan korunmak için” için 16 yorum var.

 1. hergün mü okunacak hocam taki rahat bırakana kadarmı bir anda mı okumak lazım yoksa gün için de mi

 2. medyum burak hocam sana ne kadar teşekkür etsem azdır çok iyi biris hocasınız benimde eşime çocuğumu yuvam iyi oldu Rabbimz izniyle ama sizde vesle oldnz

 3. Burak hocam sen çok iyi adamsın yahu yeminle çok sağoılun Allah bin kere razı olsun

 4. İyi günler hocam ben sayfanız a yeni katıldım ben ufak bebeğim var evden dışarı çıkalım ya da bır misafirler gidelim susar takı eve girdiğim vakit ağlamaya başlar dua okuyorum olmuyor özellikle elime gittim vakit hem bebeğim uyuyor hemde o evde düşüyor elim okuduğu vakit susuyor kaynanamda öyle anlamış değilim evde birsey mi var ne yapmam gerekir bana dediler uzum şirketiyle suyla evini sil sizce öyle yapayım mı bi de misafirlige gittiğimde okunacak dua özellikle elim ve kaynanaya hem kızım değişiyor hem de esim bebeğim bu arada 6 buçuk aylık nazar için dua istiyorum kaç defa okunacaklar şimdiden teşekkür ederim bır kere daha yolladım cevap gelmedi umarım bu sefer yazarsanız sevinirim çünkü tek başıma baktığım için ne yapmam lazim

 5. Hocam benimde 5 tane cocuklarim var eşim başka kadinla beraber biz le hiç ilgilenmim hocam bana yardim et evine dönsün hocam ben cok acı çekim birde o kadin huzurmuz bozsun diye saçlarin bana gonderi napicami bilmim

 6. Ben Almanya dan medyum Burak ile uzaktan ayırma duası çalışması yapıyorum. Olumlu sonuç alacağımdan eminim, şimdiden hayli yol aldık. Uzaktan benim gibi destek almak için telefonu 0 553 371 89 94.

 7. Sevdiğim kız için annemin ısrarları ile Burak Hoca dan aşık etme duası desteği aldım. Gerçekten inanmazdım ama Burak Hoca ile duaların gücüne inanıyorum artık.

 8. Oğlumun asla onaylamadığım nişanlısından ayrılması için arkadaş tavsiyesi ile Burak Hoca ya gittim. Kendisi bir soğutma duası desteği verdi, çok olumlu sonuçlar aldım.

 9. Burak Hoca yı internet üzerinden medyum araştırırken buldum. Kendisine siz de 05533718994 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden yani iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Bence soğutma duası konusunda süper.

 10. Medyum Burak Hoca hakkında olumlu yorumların olması beni çok şaşırttı ve hocalar hakkında önyargılarım olduğundan önce samimi bulmadım. Ancak kendim de aşk duası konusunda destek aldım, gerçekten süper bir insan.

 11. Burak Hoca arkadaşlarımın tavsiyesi ile ulaştığım bir isim. Kendisinden soğutma duası desteği almak istiyordum ve gerçekten doğru isim olduğunu anladım. Çok özel bir insan ve gerçekten çok memnun kaldım.

 12. Bir süredir eşimin işyerinden bir bayan durmadan aramaya başladı. Sürekli bahanelerle eşimi arıyordu, bu durum gerçekten canımı sıkıyordu. Ben de Burak Hoca ya bir arkadaşımla gittim, soğutma duası ile hoca beni bu kadından bir güzel kurtardı.

 13. Sevdiğime kalbine etki edecek muhteşem bir hoca, aşk duası ile bana çok yardımcı olan Burak Hoca benim için özel bir insan. [email protected] kendisinin email adresi.

 14. Dualara inanan, her zaman dua eden bir insanım. Kızımın sevdiği oğlanla evlenmesini istediğim için Burak Hoca dan dua desteği aldım. Bağlama duası çok işe yaradı gerçekten.

 15. Ayırma duası ile kocama musallat olan kadından ayırdım. Bu kadın işyerinde eşimi görmüş peşini bırakmadı. Burak Hoca olmasa asla bu kadından eşimi kurtaramazdım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca
Jojobet - Vbet giriş -