Kısmet Açmak için Yapılan Dua

Kısmet bağlılığını ortadan kaldırmak amaçlı hazırlanmaktadır. Güçlü dua ytöntemleri ve okumalar sayesinde kişilerin bu dilek ve istekleri gerçekleşir. Doğum bilgileri veya resimler ile mümkün olabilen rahmani havas işlemleri de vardır. Öncelikle iş bulmak için dua okumak çok önemlidir. Dualarınızın kabul olabilmesi için içten bir şekilde bunu istemeniz gerekmektedir. Kehf suresinin 10. Ayetinde iş bulabilmek için gerekli gücü bulabilirsiniz. Bunun gibi daha pek çok dua yer almaktadır. Bu duaların nerede ve kaç defa okuması gerektiği de önemli bir konudur. Dua okurken temiz olmaya, Allah’la iletişim kurmaya açık olmanız gerekiyor. İçiniz ne kadar temizse, ne kadar af dilerseniz dualarınızın da bir o kadar çabuk kabul olacağından emin olabilirsiniz.

Kısmet açma duaları bir çok kaynakla göstermek mümkün. Kişiye özel çalışmalar sayesinde etkili dualar ile bu yöntem uygulanabilmektedir. Bunların dışında bilgi edinmeniz açısından söylemek gerekirse büyü ve tılsım yöntemleriyle de hazırlanan kısmet işlemleri bulunmakta. Kısmet açma büyülerini tercih eden insanlar genel olarak iş ve aile hayatında olumsuzluklar yaşayan kişiler olduğu gibi bazen aradığı kişiyi bulamayıp evlenmemiş kişiler olabilmektedir. Kısmet açma büyüsü insanların içinde bulundukları duruma göre farklı amaçlar için tercih edilen bir büyü çeşididir. Alanında başarılı ilim sahibi bir medyum tarafından yapılması durumunda kısmet açma büyüsü kısa sürede sonuç veren bir büyüdür. Ama bu konuda bilgisiz deneyimsiz kişilerce yapılması olumsuz sonuç verebileceği gibi belki de olumsuz etkilere yol açacaktır.

İş Bulmak İçin Denenmiş Dualar

Kehf suresi Allah’tan en iyisini istemeniz için en etkili duadır. Özellikle de 10. Ayetini okurken kendinizi çok daha iyi ifade etmiş olacaksınız. İş bulabilmek için dua okurken önce Allah’tan hayırlısını temenni etmeniz gerekiyor. Böylelikle dualarınızı da bir an önce gerçek olduğunu, en hayırlısının sizlere sunulduğunu da görmeye başladığınızı fark edeceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Kısmeti Açmak için Okunacak Dualar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Kısmet Açma Duası
Yazdır
Bu sayfaya 506 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
16 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir