Giden Eşini Geri Getirme Duası

Bismillahirrahmanirrahim,
Hamdü senai ve kibriyai zati ve hulku küllühüm, abdi ve imai vel enbiyaü ver rusülü evliyai ve asfiyai ve muhammdün rasulüllahi sallallahü aleyhi vessellem. Nebiyyi ve rusüli inni kad zevvectül eşyae liyedüllu ala vahdaniyyeti eşhedü ve melaiketi sevati ve hameletü arşi inni kad zevvectü emeti hakkal bediy’ı fıtrati ve menbeu kudreti ademü aleyhisselam, aleyhi salati ve tesbihi ve tenzihihi ve tehlili ve hüve ayetel kürsi bişehadeti en la ilahe illallahü ya ademü ya havvaü üdhula cenneti ve küla semerati vela takraba şecerati, esselamü aleyküma ve rahmeti ve bereketi. Allahümme ahrık ve heyyic ve eclib ve eczib kalbi ve akli ve ruhi ve cemi’ı azai ve cemi’ı cevarihi fülan ibni fülan ala hubbi ve aşkı ve mehabbeti ve meveddeti fülan binti fülan bil mehabbetil kaviyyet veş şediydeti min gayri mühletin bila ihtiyrin bil aceli ves sür’ati. Allahümme ellif beyne muhammed ve aişe radıyallahü anhüm ve radü anh. Ve bihakkı cebraile ve mikaile ve israfile ve azraile salavatullahi aleyhim ecmain. Ve bihakkıl enbiyai vel mürselin. Ve sallallahü ala hayri halkıhi muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmainet tayyibinet tahirin. Ve selamün alel mürselin vel hamdü lillahi rabbil alemin.

Dua okunurken ibni ifadesi olan yerde erkeğin ismi ile annesinin ismi, binti ifadesi olan yerde kadının ismi ile annesinin ismi okunacak.

Hayırlı olan her niyet için kırk bir kez okumak yeterlidir.

Misafirliğe gidecek olan bir kimse evden çıkacağı zaman bu duayı üç kez okuyarak avucuna nefes eder ve elini yüzüne sürer ise gittiği yerde sevgi ve muhabbetle karşılanır ve her haceti görülür.

Bu duayı her gün en az bir kez okuyan kimseye herkes sevgi, şefkat ve merhamet nazarı ile bakar.

Bu dua tecrübe edilmiştir. Her dilek için (özellikle de sevgi ve muhabbet konusunda) oldukça müessirdir.

Helal olan dilekler için kullanmak gereklidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Duası
Yazdır
Bu sayfaya 1476 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
24 Hayır

“Giden Eşini Geri Getirme Duası” için 4 yorum var.

  1. selamu aleyküm e
    şim beni 2 çocuğumla bırakıp bikadınla gitti bunu geri döndürmem için neyapabilirim

  2. Sela m eşim Selda ana adı kadın beni bıraktı boşanma davası açtı allah razası için yardım edermişsiniz geri gelsin istiyorum ben Tuncer ana adım Ayşe saygılarla

  3. Hocam eşim çocuklarım ile köye anne ve babasının yanına gitti gelmiyor çok seviyorum eşimi çocuklarımı gelmek istemediğini söylüyor hatalarım olmuş dur eşimden özür diliyorum ama bir keresinde anlaşmalı bosanalim dedi ben ise pişmanlık duyacağımız bi şey yapmayalim dedim biraz görüşmeyelim konuşmayalım dedim ama çocuklarımız olunca mecbur birbirimizi görmesek bile sesimisi duyuyoruz ve ben çok kötü oluyorum çocuklarım in ve eşim ile birlikte olmak istiyorum ne yapabilirim

  4. Merhaba, simdi bunu erkek bayanın dönmesi için okuyorsa ibni ve binti kısımları değişmeli mi. Orayı anlamadım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca
Jojobet - Vbet giriş -