Tartışmamak için Yapılan Dualar

Kavga etmek iyi birşey değildir. Ama malesef zamanında çok sevdiğimiz değer verdiğimiz bir insanın yer geldiğinde fikir ayrılıkları ile karşı karşıya kalmamız durumunda işler ters gidebilir. Genel olarak insanlar farklı farklıdır. İyi gibi görünüp sonradan gerçek yüzünü gösterebilirler. Bu arkadaşımız dostumuz yada sevdiğimiz değer verdiğimiz biri olabilir. Tartışma veya kavga etme gibi durumlar bazen muhtemel olabiliyor.
Kişilerin bu durumlar karşısında çoğu zaman dargınlıklar ve küslükler meydana gelir. Bu durumu düzeltmek aralardaki sorunları ortadan kaldırmak ve herşeyin normal seyrine dönmesi ve araların iyi olması amacıyla yapılan türde farklı çalışmalara yer verilir. Kişi bu durumu düzeltemediği durumlarda destek almak için bilgin ve alim bir medyum hocaya başvurur. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra dilek sahibinin isteğine göre çalışmalar hazırlanır. Sonrasında bu dileğin gerçek olması için dua ve esmalar hazırlanabilir. Bunlar kişiye özel olarak yapılmalı ve itina gösterilmelidir.

Bir önceki yazımız olan Bağlama Duasının Yapılışı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Duası
Yazdır
Bu sayfaya 524 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

12 Evet
15 Hayır

“Tartışmamak için Yapılan Dualar” için 5 yorum var.

  1. Selamün aleyküm Burak hocam. Size bir sorum olacak. Başarı ve rızık vefki veya para için vefk veya tılsım hazırlıyor musunuz?

  2. Merhaba hocam ben esimle 5senelik evliyim her hafta sonu cumartesii gunu oldugunda birbirimizle cok zitlasiyoruz cok tartismamiz oluyo ne yapmam gerekiyo

  3. mantra veya kuantum celbi yaptırabilirsin burak hocam sağolsun çok yardımsever birisi

  4. Henüz 3 aylık evliyim. Evlenmemiz biraz hızlı olduğu için eşimi evlenmeden önce tanıma şansım pek olmadı. Evlendikten hemen sonra evin yerleşmesi sürecinde tartışmaya başladık. Bir evin düzeni kadından sorulur. Sen ne yapacaksın koltuğun sağ köşede olmasından veya sol tarafta durmasından bırak ben kafama göre düzelteyim. O gün anladım ki biz anlaşamayacağız. Bu gibi sorunlarla sürekli tartışıyorduk. Annem böyle büyü gibi konularda biraz bilgili olduğu için bana medyum Burak hocayı önerdi. Ama telefon numarasını bilmediğini söyledi. İnternetten telefon numarasını buldum ve aradım. Eşimle sürekli tartıştığımızdan bahsettim ve artık tartışmak istemdiğimi söyledim. Çünkü daha yeni evliyim ve böyle giderse bizim evliliğimiz yürümezdi. Burak hocam tartışmayı sonlandırmak için vefk yaptı. Şükür 1 aydır tartışmıyoruz işe yaradı yaptığı vefk. Anneme de Burak beye de teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir