Kavuşmak için Okunan Dualar

Sevenlerin yada iki insanın bir araya gelmesi kavuşması için yapılan mübarek celilelerdir. Çok uzakta olan sevgili, nişanlı veyahut eşlerin bir araya gelmeleri, kavuşarak aralarındaki hasret ve özlemi sonlandırmaları amaçlı kişiye özel olarak hazırlanan güçlü uygulamalardır. Birde; okuma yapılacak dualar sayesinde olan işlemleri bulunur. Aşağıdaki duayı günde .. kere günün eşref saatlerinde okuyarak niyetinizi yapabilirsiniz.
Bismillâhi alâ nefsî ve mâlî ve dînî. Allâhümme raddinî bikadâike ve bârik lî fîmâ kuddire lî hattâ lâ uhibbe ta’cîle mâ ahherte velâ te’hîre mâ’accelte.
Dilerseniz Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı 0 553 371 89 94 arayabilir ya da whatsapp’tan yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sevdiğimle Kavuşmak için Okunan Dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dua
Bu makale dua tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Kavuşma Duası
Yazdır
Bu sayfaya 516 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

10 Evet
10 Hayır

“Kavuşmak için Okunan Dualar” için 1 yorum var.

  1. Sevdiğime kavuşmak için hocadan dua istemiştim. Hoca dua verdi ama daha da güçlendirmek için kavuşma vefki yapalım isterseniz diye bana sormuştu. O gün biraz düşünüyüm size haber vereyim dedim. Sonra Burak hocayı arayıp kavuşma vefki yaptırmak istiyorum demiştim. İyi kide yaptırmışım 16 günde sevdiğim adama kavuştum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir